Від першої особи

28.06.2019 року

Шановні красноградці та мешканці району!
Основний Закон нашої країни недарма вважають головним символом державності, надійним гарантом її незалежності. Саме на засадах Конституції грунтується сьогодення і визначається майбутнє України.
Аби держава розвивалася, а законність і демократія залишалися нормою життя, маємо всі поважати Основний Закон, який має найвищу юридичну силу. А для цього варто пам’ятати не лише про свої права, а й не забувати про обов’язки.
Країна — це всі ми. І від щоденних дій кожної людини, від нашої злагодженості, віри у свою країну, відповідальності, активної громадянської позиції залежить, яким буде завтрашній день України.
Сердечно вітаю зі святом.
Бажаю усім вам міцного здоров’я, успіхів у всіх справах, благополуччя і родинної злагоди.
Хай усі ваші задуми і мрії реалізуються в рідній країні, а майбутнє нашої Батьківщини і кожного з вас буде мирним і щасливим.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

14.06.2019 року

Шановні медичні працівники!
Що найцінніше для кожного з нас? Звичайно ж, здоров’я. І дбаєте про нього ви — шановні лікарі, медсестри і всі, ті, хто має стосунок до галузі медицини.
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Ви — наша підтримка у самі найтяжчі хвилини нашого життя.
І напередодні Дня медичного працівника мені, в першу чергу, хотілося б подякувати всім, хто працює в лікарнях, амбулаторіях за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі.
Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

06.06.2019 року

Шановні журналісти!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
Всі ми високо цінуємо вашу нелегку, відповідальну, але таку необхідну для людей діяльність.
Від ваших зусиль залежить публічність діяльності влади, завдяки вам читачі та слухачі дізнаються про новини життя нашого міста та району. Репортажі поповнюють літопис нашого краю, який нині налічує чимало яскравих, незабутніх сторінок.
Нинішній рік є знаменним для нашої районної газети «Вісті Красноградщини», адже вона святкує сторіччя від дня заснування.
У цей святковий день бажаю збільшення тиражів, розширення кола друзів, міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики! Миру і добра, злагоди і достатку, шановні друзі, натхнення та творчих звершень у вашій благородній діяльності. Нехай Ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей.

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

31.05.2019 року

Дорогі випускники, школярі! Вельмишановні вчителі, батьки!
Щиро вітаю із Святом останнього дзвоника, яке увінчує пору дитинства і виводить цьогорічних випускників на дорогу дорослого життя.
Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного міста, життя всієї країни. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, особистими перемогами!
Велика подяка вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення.
Особлива вдячність — батькам, які виховали найкращих у світі дітей і нині виводять їх на самостійний життєвий шлях.
Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям — творчого завзяття, а випускникам — впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

16.05.2019 року

Шановні красноградці!
Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки – символу, який об’єднує їх незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи релігійних поглядів.

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка — яскравий приклад і підтвердження цьому, адже є не тільки частиною гардеробу українців, а й національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, надії та любові.

З нагоди свята прийміть щирі вітання! Нехай цей символ патріотизму, тканий з теплоти, сили, мужності й віри єднає нас між собою невидимими нитками любові до рідної землі, до України, любові один до одного!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

12.05.2019 року

Сьогодні в Україні відзначають День матері.
Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.
Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху.
Від щирого серця вітаю всіх Мам з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! А ваші діти ніколи Вас не забувають!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

09.05.2019 року

Шановні учасники та ветерани війни, всі красноградці!
Щиросердно вітаю вас із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Це свято уособлює героїзм, силу духу, звитяжну працю й вічну скорботу за мільйонами невинних жертв і ненароджених життів.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, пережив роки окупації та пекло поневолення, хто піднімав з руїн і відроджував країну.
Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує всіх щедрим колосом, а чисте небо — сонячними погожими днями, рясним своєчасним дощем.
Дорогі ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні.
Бажаю всім міцного здоров’я, злагоди, родинного тепла, успіхів у всіх починаннях.
Сонячного, світлого і головне — мирного майбуття всім.

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

08.05.2019 року

Шановні учасники бойових дій та ветерани війни! Дорогі красноградці!
Своєю хоробрістю та героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що країна ніколи не скориться загарбникам.
Восьмого травня, у День пам’яті та примирення, ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
Ми ніколи не забудемо, що на вашу долю випали і найважчі випробування в роки післявоєнної відбудови.
Хай мирним, сонячним і світлим буде майбутнє кожного з вас і нашої української держави.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

27.04.2019 року

Шановні красноградці!
Прийміть найтепліші вітання з гарним світлим весняним святом — Воскресіння Христового.
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги добра і любові, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, додає спокою нашим серцям, зміцнює віру та повертає до вічних цінностей.
Кожен із нас щиро вірить: усі разом ми зможемо подолати ті випробування, що переживають нині наша країна і народ, відстояти своє щасливе майбутнє у вільній, сильній, міцній демократичній державі. Бо добро, правда і любов завжди перемагають.
Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа. Хай кожного з вас зігрівають тепло рідного дому і турбота найрідніших людей.
Бажаю всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих справах!
Христос Воскрес!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

26.04.2019 року

Шановні красноградці, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Сьогодні минає 33 роки від дня Чорнобильської катастрофи. Вона поламала життя мільйонів людей, назавжди розділила їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986 року. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.
Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя.
Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля – справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв – рятівників людства має об’єднати суспільство і бути одним із найважливіших загальнодержавних завдань.
Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

22.01.2019 року

Шановні красноградці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Двадцять друге січня 1919 року назавжди стало символом об’єднання України. Важко уявити, чи відбулася б наша незалежна держава, якби не століття тому велику мудрість і справжній патріотизм у той час продемонстрували наші діди й прадіди.

Сьогодні перед нами постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність Вітчизни українські патріоти. Серед цих героїв багато наших земляків. Сердечна вдячність їм за те, що не пускають біду в наші домівки, що дають нам можливість жити, працювати, планувати свій завтрашній день. Шана і їхнім родинам, які підтримували й чекали своїх дорогих захисників.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми здатні досягти величної мети — побудови сильної, духовно багатої, вільної й демократичної України.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру всім нам!

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

07.01.2019 року

Шановні красноградці!

Ось і дочекалися ми одного з найголовніших християнських свят — Різдва Христового. Воно наповнене особливою аурою добра, світла, радості, щастя. Як ніколи, в ці дні хочеться вірити, що у нашу країну повернуться мир і злагода, що всі українці знайдуть порозуміння і разом будуватимуть майбутнє для своїх дітей, онуків і правнуків, що мудрість і любов переможуть зневіру і неприязнь. Бо цього хочемо всі ми.

Різдво Христове дає кожному з нас шанс стати іншими, повернутися до своїх духовних джерел, пробудити в наших душах найсвітліші, найкращі почуття. Допомагаймо і підтримуймо один одного, бо лише разом ми здатні перебороти труднощі та змінити світ на краще.

Бажаю всім міцного здоров’я, миру, тепла і затишку в оселях, гарного настрою і щедрого Різдва!

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

31.12.2018 року

Шановні красноградці!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим і водночас багатим на пам’ятні події. Громаді міста разом зі своїми народними обранцями, членами виконкому, трудовими колективами і навчальними закладами вдалося чимало зробити для розвитку нашого рідного Краснограда. Наша маленька батьківщина поступово змінюється на краще: поліпшуються дороги та місця масового відпочинку, модернізуються установи освіти, медицини та культури, більше уваги приділяється масовому спорту та іншим активним формам дозвілля.

У новорічну ніч ми всі поринаємо у знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують усім вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком миру та найкращих змін!

Зі святом вас усіх! Із Новим роком!

З повагою Красноградський міський голова Володимир МАКСИМ

14.12.2018 року

Шановні земляки!
Сьогодні наша держава відзначає День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Минуло 32 роки від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Ця трагедія залишила незагоєну рану на землі України і в серці її народу.
Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб захистити рідну землю і весь народ.
Саме завдячуючи їх самовіданній праці у зоні зараження нині ми народжуємо дітей, працюємо, переживаємо радість і біль – маємо усе те, що зветься одним словом ЖИТТЯ! Низький вам за це уклін.
Шановні ліквідатори, щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
Також сьогодні ми вшановуємо тих ліквідаторів, котрих вже не має поряд з нами. Нехай земля буде вам пухом, пам’ять про вас завжди житиме в наших серцях.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

28.10.2018 року

Шановні красноградці!

Сьогодні минає 74 роки з того часу, як українську територію було повністю звільнено від нацизму. За роки окупації країна зазнала важких втрат. Мільйони наших співвітчизників було знищено, багато сімей залишилися без власних домівок. Величезних збитків було завдано економіці краю.

Та ми перемогли ворога завдяки мужності фронтовиків, витримці працівників тилу, спільній вірі у перемогу.

Цього дня країна вшановуємо тих небагатьох учасників Другої світової, кому доля подарувала довгий вік і щастя разом зі своїми дітьми, онуками і правнуками відзначати славну дату. Із вдячністю згадаймо й тих визволителів рідної землі, котрих уже немає серед нас.

Сердечне спасибі всім українцям, для яких вільна незалежна мирна держава завжди була і залишається головним сенсом життя.

Міцного всім здоров’я, щастя, професійних успіхів та злагоди в родинах і нашому спільному домі.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

08.10.2018 року

Шановні юристи, правозахисники!
Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість — це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно росте зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. Підтвердженням тому — професійне свято, День юриста, що щорічно відзначається 8 жовтня.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.
Здоров’я Вам, щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

05.10.2018 року

Шановні працівники освіти, ветерани педагогічної ниви!
У переддень професійного свята насамперед хочу подякувати вам за невтомну працю, величезну турботу про дітей і любов до своєї справи. Без вас ми б не могли отримати ті знання, що відкривають кожному з нас широку життєву дорогу, дозволяють не помилитися у своєму виборі, наполегливо йти до здійснення своєї мети.
Ви — наша найбільша надія, опора та підтримка. Ви завжди розумієте своїх вихованців, вибачаєте їм маленькі витівки та невивчені уроки, даєте мудрі поради.
Щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, професійних і творчих успіхів, здійснення всіх задумів, талановитих небайдужих учнів!
Будьте щасливі у своїй професії й особистому житті! Миру нашій країні та кожній родині.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

23.08.2018 року

Шановні красноградці!

Вітаю вас із двома найважливішими державними святами: Днем Прапора та Днем Незалежності України!

У цей непростий для країни й усіх нас час по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній державі, адже незалежність – насправді, найвище досягнення нації, набуте найкращими синами й доньками різних поколінь найбільшою ціною – життям, інтелектом, непосильною працею, молитвами і боротьбою.

У ці дні особливо хотілося б подякувати ветеранам, які боронили Красноград, тим, хто захищає та розбудовує державу та нашу рідне місто. Усім, завдяки кому так звично живемо, готуємось до нового навчального року, народжуємо чи одружуємо дітей, чекаємо миру…

Ми сучасні українці маємо бути щасливими, бо чимало українських патріотів мріяли побачити Україну незалежною. Ми є сучасниками проголошення незалежності України, учасники її будівництва, захисту від ворожої агресії. Будьте певні – Україну чекає велика слава попереду. Ми маємо сьогодні унікальний шанс – збудувати таку Україну, про яку мріяли ми, наші предки. І хай Господь допоможе нам у здійсненні нашої мети.

Зі святом. Нехай розквітає наш славний Красноград, а в домівках красноградців панують лад та добробут.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

04.07.2018 року

Шановні працівники Національної поліції України!

Шановні захисники правопорядку!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

До працівників правоохоронних органів завжди були високі вимоги.

У період реформ, змін працювати завжди важче, адже увага суспільства до вашої роботи велика.

На ваших плечах велика відповідальність, вкрай складні та благородні завдання — захист прав і свобод громадянин, інтересів держави і суспільства, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку.

Зичу вам щастя, міцного здоров’я! Добра і злагоди у родинах!

Невичерпної енергії, наполегливості у вашій складній роботі! Хай доля буде привітною до вас!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

27.06.2018 року

Шановні красноградці!
Двадцять восьмого червня ми відзначаємо День Конституції України. Основний закон визначає головні засади державотворення, шляхи розвитку країни, права і обов’язки її громадян. Це один із найголовніших атрибутів нашої незалежності та самостійності. Саме Конституція наголошує на цінності людини, її життя та здоров’я, її честі й гідності, недоторканості та безпеки.
Але й кожен із нас має розуміти і свою відповідальність за долю своєї Батьківщини. Пишатися тим, що живе і працює на благодатній українській землі, дбати про майбутнє країни і свого рідного краю.
Вітаю вас зі святом!
Демократичний розвиток держави ніколи не буває легким. Але поступово ми рухаємося вперед і щиро віримо, що наші діти та внуки житимуть у сильній мирній і щасливій Україні.
Бажаю вам впевненості у своїх силах, успіхів у всіх справах та здійснення мрій. Здоров’я, благополуччя та щастя кожній родині!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

23.06.2018 року

Шановні державні службовці!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом!

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та професіоналізму.

Люди, що присвятили життя служінню державі заслуговують особливої поваги. Нехай ваша подальша робота буде сповнена творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої країни!

Від душі бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров’я та задоволення від такої почесної праці.

З повагою голова Красноградської міської ради Володимир Максим

15.06.2018 року

Шановні медичні працівники!

У переддень професійного свята прийміть найщиріші вітання та подяку за свою роботу. Ви самовіддано охороняєте життя і здоров’я людей, приходите на допомогу в найбільш критичних ситуаціях.

Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про самопочуття і життя громадян, міцного здоров’я, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці — доброта, у справах — мудрість і виваженість!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

25.05.2018 року

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника!

Більшості дітей він нагадує про закінчення навчального року і початок канікул. Тож бажаю їм гарного літа, цікавих занять, нових друзів і найкращих вражень.

А для випускників цей дзвоник — останній у рідній школі. Незабаром лише у спогадах залишиться найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій і сміливих планів.

Вас чекає самостійне доросле життя. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого майбутнього. Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпної енергії та здійснення всіх задумів і планів.

Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців та дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, їм рухатися вперед — до підкорення своїх життєвих вершин.

Щастя всім, успіхів, мирного світлого майбуття!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

17.05.2018 року

Шановні красноградці!

Сьогодні всі українці відзначають Всесвітній день вишиванки – символу, який об’єднує їх незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи релігійних поглядів.

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка — яскравий приклад і підтвердження цьому, адже є не тільки частиною гардеробу українців, а й національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, надії та любові.

З нагоди свята прийміть щирі вітання! Нехай цей символ патріотизму, тканий з теплоти, сили, мужності й віри єднає нас між собою невидимими нитками любові до рідної землі, до України, любові один до одного!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

08.05.2018 року

Шановні учасники бойових дій та ветерани війни! Дорогі красноградці!

Восьмого травня в нашій країні відзначають День пам’яті та примирення. Знайти порозуміння, вшанувати подвиг наших дідів і прадідів — важливо не лише заради минулого, а й майбутнього. Висловлюю безмежну вдячність усім, хто мужньо боровся з ворогом на фронті та наближав довгоочікуваний день 9 Травня важкою працею в тилу.

Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги!

Це свято викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ. Сімдесят три роки тому наші батьки, діди і прадіди здолали лютого ворога та принесли мир своїй Батьківщині.

Щиросердно бажаю всім міцного здоров’я, добра та благополуччя. Будьмо єдиними у своєму прагненні досягати поставленої мети, працювати заради розквіту своєї країни і рідного краю.

Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій і достаток.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

26.04.2018 року

Шановні красноградці, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи. Вона поламала життя мільйонів людей, назавжди розділила їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986 року. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля – справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв – рятівників людства має об’єднати суспільство і бути одним із найважливіших загальнодержавних завдань.

Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

06.04.2018 року

Шановні красноградці! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі світлим величним святом Христового Воскресіння.

Цього дня ми всі чекали з нетерпінням і надією, вірили, що він відкриє нам шляхи до духовного очищення, навчить усіх бути уважними один до одного, шанувати старших, піклуватися про дітей. Коли кожен із нас творитиме добро, то й світ навколо буде справедливим, милосердним і комфортним для всіх.

Нехай у ваших серцях завжди панують радість і душевний спокій, адже це свято уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини й величі духу. Тож хай до кожної домівки дійде тепло Божої благодаті й любові.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам злагоди, гарного настрою, миру та взаємної поваги. Нехай цей Великий День дарує всім щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

 З любов’ю міський голова Володимир Максим

16.03.2018 року

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Жодна з наявних сфер так не наближена до людини, як житлово-комунальна та побутова. В кожному домі потрібні вода, газ, тепло. А як обійтися без водовідведення, без прибирання дворів та вулиць, послуг тих же перукарів чи майстрів з ремонту взуття й одягу, побутової техніки?

На Ваших плечах лежить відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста. Своєю нелегкою щоденною, а інколи і цілодобовою, працею Ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від Вас залежить добробут мешканців громади, добрий настрій, а інколи і здоров’я.

У день професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

 З любов’ю міський голова Володимир Максим

07.03.2018 року

Вам, найчарівніші 

Любі містянки, прийміть найщиріші вітання з наступаючим святом  8 березня.

Від усієї душі бажаю Вам  щастя, любові і добра!

Хай сонце заходить у ваші оселі  з весною , хай з снігом розтануть печалі та негаразди  і   х

ай білий  тендітний підсніжник привнесе до скарбів ваших доль надію та впевненість, що ви неповторні.   

  Хай вам всміхаються весняні ранки,  а голубінь чистих небес приносить здійснення мрій.

 Залишайтеся такими ж чарівними, ніжними,  коханими та прекрасними.  Нехай  вам завжди посміхається доля, і  всі квіти весни  квітнуть для вас.

 З любов’ю міський голова Володимир Максим   

19.01.2018 року

Дорогі красноградці!

Сердечно вітаю усіх зі святом Хрещення Господнього!

Для українського народу – це свято радості, очищення душі та зміцнення віри в добро. У цей день вода стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєвою енергією.

Нехай ця свята вода змиє всі образи та розчарування. Попросіть вибачення у рідних, обійміть друзів та примиріться з близьким, адже це свято наповнене духовністю, добром, світлом та любов’ю.

Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

29.12.2017 року

Шановні красноградці!

Рік, що минає, приніс нам чимало корисних і потрібних справ, порадував приємними подіями та успіхами. Перші кроки із децентралізації дозволили вирішити чимало проблем, змінити на краще обличчя нашого міста.

Усе це — результат спільної діяльності депутатів, членів виконкому, керівників підприємств та організацій, кожного з вас, дорогі земляки. Переконаний, що ця співпраця продовжиться й надалі.

Сердечно вітаю вас із новорічними святами.

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів та радості у кожному дні життя. Хай у Новому році здійсняться всі ваші мрії та плани, хай у ваших оселях завжди буде тепло й затишно, а на душі – світло й радісно.

Миру всім нам, нашому місту та нашій країні.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

19.12.2017 року

Шановні красноградці, дорогі діти!

Сьогодні, всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі — День Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.

У цей час, маленькі діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює  найзаповітніші їхні мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

Миколай Чудотворець — захисник, наставник і покровитель дітей. Він дарує усім віру в чудесне здійснення бажань, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає на добро. Тож, подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято.

Сердечно бажаю всім красноградцям здоров’я і благополуччя, достатку і щасливої долі. Хай Святий Миколай оберігає вас з дитинства і протягом усього життя, дарує щастя, радість і віру у дива.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

07.12.2017 року

Шановні депутати міської ради всіх скликань, члени виконкому, працівники та ветерани міськради, колеги! Дорога громадо!

Від щирого серця вітаю всіх вас із державним святом — Днем місцевого самоврядування!

Побудова дієвого демократичного суспільства, розвиток територіальних громад неможливі без людей активної життєвої та громадянської позиції, фахівців, здатних вирішувати найскладніші соціально-економічні питання, дбати про розвиток освіти, культури, спорту та інших важливих сфер життєдіяльності населених пунктів.

Хочу подякувати кожному з вас за натхненну працю на благо розвитку нашого красноградського краю. Усі сьогоднішні здобутки — результат ваших зусиль і великого бажання наших земляків жити в по-справжньому красивому, затишному, сучасному місті.

Бажаю вам здоров’я, щастя в кожному дні життя, миру та світлого майбуття. Хай здійсняться всі ваші найкращі мрії та бажання.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

21.11.2017 року

Шановні красноградці!

Вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці — це нація, яка заслуговує поваги світової спільноти, адже патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору є прикладом цього.

Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність своєї Батьківщини.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках красноградців, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

17.11.2017 року

Шановні трудівники села!

Щиро і сердечно вітаємо вас із Днем працівників сільського господарства.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу — працювати на землі й годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день хочеться вклонитися матінці-землі й тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, приносить кожній родині мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

_______________________________________________________________________________________________

Шановні студенти!
Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди відзначення Міжнародного дня студента!
Сучасна студентська громада є рушійною силою держави, розвитку її економіки, розквіту культури та становлення громадянського суспільства. Ваша творча уява, енергія та потенціал мають важливе значення для забезпечення подальшого розвитку нашого рідного краю і країни в цілому. Ви — майбутнє нації, провідники соціальних змін, економічного та технічного прогресу.
Сьогодні ви є студенти, завтра ви станете видатними науковцями, політиками, менеджерами, комп’ютерними геніями. Сьогодні студентство активно долучається до громадського життя міста, бере участь у спортивних заходах, а основне отримує знання, щоб у подальшому втілювати їх на практиці та працювати на благо України.
Дозвольте від щирого серця привітати всіх студентів Краснограда із святом творчості, пошуку та відкриттів! Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

09.11.2017 року

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Без Вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну!

Бажаю Вам щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

13.10.2017 року

Шановні земляки!

Цієї суботи ми вшановуємо тих, для кого такі поняття, як честь і доблесть, мужність і відвага завжди були визначальними в житті. В усі роки наші діди-прадіди турбувалися про свої родини, боронили рідну землю від загарбників, прагнули, щоб мир і спокій панували в державі.

День захисника України — гарна нагода вшанувати всіх, хто в різні роки турбувався про майбутнє рідної Вітчизни, хто ризикував життям і здоров’ям заради благополуччя свого краю, хто завжди був і залишається для нас прикладом любові до Батьківщини.

Сердечно вітаю вас зі святом.

У цей світлий день Покрови Пресвятої Богородиці бажаю родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Впевненості вам у завтрашньому дні та світлих надій на майбутнє, бадьорості духу, творчого натхнення та невичерпної енергії!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

29.09.2017 року

Шановні красноградці!

Першого жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана.

Турбота про людей старшого покоління — справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Наші батьки, діди і прадіди пронесли крізь життя нетлінні людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути гідними громадянами своєї держави.

Тож вклонімося до землі сивочолим ветеранам війни та праці, всім, хто здолав ворога у Другій світовій війні, підняв із руїн рідну Україну, наше місто. Нехай героїчні вчинки минулого надихають нас на нові звершення в ім.’я нашої Батьківщини. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей — приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра та віри в краще життя. Миру, добробуту вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

________________________________________________________________________________________

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!
Вже традиційно першої неділі жовтня ми відзначаємо світле прекрасне свято — День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго й вічного, порадників і друзів.
Люди, які присвятили своє життя благородній потрібній справі — вихованню юного покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на плечі Вчителя покладено сьогодні особливо відповідальну місію: бути для своїх вихованців джерелом мудрості і знань. Від педагога значною мірою залежить майбутнє нашої держави, освіта та життєві пріоритети молоді, вміння й бажання юнаків і дівчат будувати сучасне суспільство.
Сердечно вітаю всіх освітян із професійним святом. Бажаю щастя і здоров’я, творчого натхнення, найкращих результатів своєї праці та вдячних учнів!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

27.09.2017 року

Двадцять сьомого вересня відзначається Воздвиження Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу його встановлення: віднайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.

З нагоди цього величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай воно принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного краю та усієї України!

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

________________________________________________________________________________________

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми — працівники дошкільної освіти.

Бути вихователем — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху — не просте завдання, але від його успішного виконання залежить майже все наше майбутнє.

Шановні працівники дошкільного виховання, прийміть слова подяки за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм. Хай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю. Міцного вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

21.09.2017 року

Шановні красноградці!

Сьогодні світле свято — Різдво Пресвятої Богородиці. Щиро вітаю вас і бажаю, щоб велич і чистота цього дня подарували вам радість і щастя, щоб у житті завжди було місце для великих і маленьких чудес.

Хай зійде до вас любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, дарує нам всім благ в сімейному житті і підтримає всіх, хто потребує заступництва. Хай серця будуть сповнені чистої віри.

З повагою Красноградський міський голова Володимир Максим

19.09.2017 року

Шановні земляки!

У житті кожного з нас багато свят, але окреме місце в наших серцях займає День визволення Краснограда від фашистських загарбників.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги і шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям і визволителям рідної землі – усім, хто наближав довгоочікувану перемогу. Завдяки їхньому подвигу ми отримали змогу жити у незалежній, мирній державі.

Вітаю вас із днем народження Краснограда. Усі ви працюєте на розвиток рідного міста, пишаєтеся його славною історією, прагнете примножити добрі справи своїх батьків і дідів.

Бажаю всім миру, любові, здоров’я на довгі літа, благополуччя та злагоди у ваших сім’ях, невичерпної енергії і достатку.

Сонячного, світлого і щасливого всім майбуття!

З повагою міський голова Володимир Максим

01.09.2017 року

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня підприємця!

У цей день адресую слова великої вдячності енергійним і соціально відповідальним людям, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів. Тим, хто створює робочі місця, наповнює державний та місцевий бюджети, реалізовує нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.

Велику надію, шановні підприємці, покладаю на взаєморозуміння та подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання міста і покращення добробуту красноградців.

Дорогі друзі! Дозвольте у цей святковий день побажати всім Вам невичерпної енергії та натхнення! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять! Нехай плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних!

Здоров’я Вам і Вашим сім’ям, стабільності, нових перемог і Божого благословення!

З повагою міський голова Володимир Максим

01.09.2017 року

Дорогі вчителі діти, батьки! Шановні красноградці!

Щиро вітаю вас із Днем Знань!

Урочисто і хвилююче сьогодні у навчальних закладах нашого міста. Щирими посмішками і букетами найкрасивіших осінніх квітів наповнилися шкільні подвір’я. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

Це чудове свято єднає сьогодні всіх. Бо кожен із нас у різні роки навчався і здобував  життєвий досвід у стінах рідної школи, дружив і мріяв. Але перше вересня – важлива дата саме для першокласників і цьогорічних випускників. Для них цей голосистий дзвінок звучатиме особливо урочисто й памятно.

Бажаю всім вам віри і впевненості у завтрашньому дні, мирного неба та здійснення всіх мрій. Хай ваша життєва дорога буде світлою та щасливою!

Із повагою міський голова Володимир Максим

23.08.2017 року

Шановні красноградці!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великих національних свят — Дня Державного Прапора та Дня незалежності України!

Двадцять четвертого серпня — це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про багато поколінь українців, які творили націю і боролися за державність. Воно змушує кожного з нас думати про день завтрашній, про майбутнє міста та країни, про нашу відповідальність перед історією.

У День незалежності зазвичай зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинне спонукати нас до побудови демократичної, сильної держави, в якій комфортно почуватиметься кожна людина.

Від усієї душі зичу всім красноградцям міцного здоров’я, щастя, достатку, щедрої долі.

Нехай Господь дарує кожному з нас і нашій державі силу і наснагу для нових перемог і звершень. Тоді щасливими, духовно та матеріально багатими зростатимуть наші діти, онуки та правнуки.

Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

З святом вас, шановні земляки!

Із повагою міський голова Володимир Максим

27.06.2017 року

Шановні красноградці!

У ці дні ми святкуємо День народження Конституції України. Двадцять один рік для історії — не так вже й багато. Але своїм корінням основний український Закон значно старший. Його глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.

Та слід пам’ятати, що будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, неспроможна забезпечити нам гідне життя. Вона лише дороговказ, а все інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки. Потрібно не боятися брати на себе відповідальність, не бути байдужим до долі свого міста, країни.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я розквіту України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Із повагою міський голова Володимир Максим

24.06.2017 року

Шановні красноградці!

Червень багатий на свята, пов’язані з майбутнім нашого рідного краю та України. Сьогодні одинадцятикласники переживають незабутні відчуття піднесення, легкого смутку та світлої радості, адже ввечері вони вийдуть на головну площу Краснограда, аби разом з однокласниками, вчителями, батьками та громадою міста відзначити особливе свято – випускний вечір.

А вже завтра – День молоді. Саме на дівчат і хлопців, які нині здобувають професію або отримують перший досвід у різних сферах діяльності, ми покладаємо найбільші надії. Їхні енергія, завзяття, креативність, мобільність сприятимуть розвитку держави, міста й району.

Щиро бажаю всім вам великого щастя, міцного здоров’я, миру в нашому спільному українському домі, світлого майбуття.

Із повагою міський голова Володимир Максим

23.06.2017 року

Шановні державні службовці!
Вітаю вас із професійним святом.
Сьогодні кожному з вас держава делегувала широкі повноваження, але з іншого боку — поклала на вас і подвійну відповідальність за впровадження на місцях державної політики, за стан справ у суспільстві.
Власне, у роботі державних службовців і представників органів місцевого самоврядування багато спільного, адже ми робимо одну справу: працюємо на розвиток громад свого рідного краю, приймаючи рішення, в першу чергу, керуємося інтересами людей.
Тому, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.
Хай кожен ваш день буде позначений добрими справами, успішним розв’язанням нагальних проблем та безкорисливою допомогою землякам! Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мудрості та витримки.
Миру всім нам та злагоди!

З повагою міський голова Володимир Максим

01.06.2017 року

Дорогі діти! Шановні батьки!

Дитинство — це пора яскравих сонячних днів, незабутніх розваг, безтурботності, чудових мрій і сподівань. І з нагоди Міжнародного дня захисту дітей мені хотілося б побажати, щоб кожен маленький красноградець зростав успішним та щасливим у мирній заможній державі. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече.

Ми, дорослі, маємо забезпечити юним громадянам таке дитинство. Саме від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Щастя всім і світлої долі! Зі святом!

З повагою міський голова Володимир Максим

26.05.2017 року

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Травень приносить нам особливий день — Свято останнього дзвоника.

Для багатьох учнів закінчується ще один навчальний рік. Попереду їх чекають насичені, сповнені приємних подій і незабутніх вражень літні канікули. А для випускників це особлива пора радості та легкого смутку. Останній дзвінок у рідній школі проводжає їх у доросле самостійне життя…. Хочеться, щоб доля була прихильною до них, приносила якомога більше успіхів і здійснення мрій.

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність усім працівникам освіти, які вкладають у наших дітей душу, дають їм знання, допомагають знайти своє призначення у цьому непростому світі. Своїми ідеями, натхненням, працьовитістю педагоги плекають майбутнє нашого міста, району, країни. Спасибі батькам, що виховали розумних, красивих, упевнених у собі синів і доньок.

Усім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень.

Щастя всім і світлої долі! Зі святом!

З повагою міський голова Володимир Максим

17.05.2017 року

Шановні працівники та ветерани газовидобувної галузі!

Уже сорок років історія вашого підприємства тісно переплітається з історією Краснограда. Наше місто недарма називають столицею буровиків. Значного розвитку воно набуло саме завдяки БУ «Укрбургаз», яке не лише забезпечує роботою місцеве населення, а й дбає про розвиток інфраструктури населених пунктів, на територіях яких здійснює господарську діяльність.

Ми дуже цінуємо ваш внесок у соціально-економічний розвиток міста, допомогу у вирішенні питань благоустрою, підтримку таких галузей, як спорт, культура, освіта, медицина. Разом ми дбаємо про те, щоб Красноград розвивався, щоб був комфортним для життя людей і залишав найприємніші спогади у своїх гостей.

Сердечно бажаю колективу підприємства успіхів у всіх починаннях, плідної праці та підкорення нових професійних вершин.

Миру, щастя, радості та злагоди вам і вашим родинам.

Міський голова Володимир Максим

16.04.2017 року

Шановні мешканці міської територіальної громади!

Сердечно вітаю вас із весняним святом  Воскресіння Христового! Воно символізує перемогу віри, надії і любові, торжество істини та справедливості, християнської моралі й величі духу. Ми зустрічаємо його з відкритою душею, чистим серцем, почуттям світлої благодаті та духовного очищення.

Нехай цей величний день наповнить ваше життя світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, а Великодні дзвони, духмяна паска та писанки принесуть до вашої оселі мир і злагоду на довгі літа!

Бажаю всім вам міцного здоров`я, успіхів у всіх справах, гарних подій і приємних звісток.

Хай ваше життя буде світлим, сонячним і щасливим, наповненим турботою та увагою найближчих і найрідніших людей.

Міський голова Володимир Максим

21.03.2017 року

Звернення міського голови Володимира МАКСИМА до мешканців Краснограда:

Весна — пора пробудження природи, нових планів і мрій. Тому хочеться, щоб нашому настрою, нашим надіям на оновлення відповідав і стан населених пунктів, рідного нам Краснограда.

Збільшуються обсяги роботи у комунальних підприємств. Саме від них значною мірою залежить наведення порядку в місцях загального користування. Їм допомагатимуть і громадяни, які залучаються міською радою до тимчасових оплачуваних робіт. Ми дуже розраховуємо на активність організацій і підприємств, навчальних закладів і приватних підприємств, які впорядкують закріплені території.

Але не залишатися байдужими ми просимо і мешканців приватного сектора та багатоповерхових будинків. Приберіть біля своїх осель, побіліть дерева, висадіть квіти — усе це буде найкращим проявом вашої любові до свого міста.

Цьогоріч маємо раннє свято Воскресіння Христового. Саме до цього весняного свята зазвичай ми завершуємо пору великого прибирання. Адже за тиждень після Великодня — головний поминальний день року, коли до Краснограда з’їжджається багато гостей, наших земляків, які живуть у різних куточках країни і близького зарубіжжя. Потім будуть травневі свята. Хочеться щоб місто до цих дат було оновленим і красивим.

Часу залишається дуже мало. Тож давайте разом братися за справу!

07.03.2017 року

Дорогі містянки!

Від усієї душі вітаю вас із Міжнародним жіночим днем — святом справжньої радості та весни. Хочу подякувати за добрі справи прекрасній половині людства: матерям, дружинам, донькам, колегам, усім, із ким разом працюємо на розвиток рідного Краснограда. Ви — наші берегині, надійна опора в усіх життєвих справах. Ваша любов і турбота допомагають нам долати труднощі та підкорювати професійні вершини.

Сердечно бажаю всім здоров’я, здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та віри у краще майбуття. Нехай у ваших оселях завжди панують злагода, мир, благополуччя та взаєморозуміння.

Весняного всім настрою, невичерпного оптимізму, щастя і тепла. Залишайтеся завжди такими ж чуйними, добрими, привабливими, ніжними. Нехай поряд із вами завжди будуть надійні люблячі чоловіки.

Міський голова Володимир Максим

25.12.2016 року

   Шановні красноградці!

Незважаючи на те, що на початку грудня протягом доби випала місячна норма снігу, це не стало несподіванкою для комунальних служб міста. Протягом ночі розчищалися всі дороги Краснограда і на ранок вулицями міг без проблем рухатися транспорт. Певні проблеми були з розчищенням тротуарів, під’їзних шляхів. Не всі керівники підприємств та організацій, приватні підприємці та власники домоволодінь відразу зорієнтувалися й розчистили прилеглі території, зокрема й тротуари.

Перше випробування негодою поставило перед нами додаткові вимоги і тому для безперебійної роботи транспорту на одній з останніх сесій міської ради, за рахунок перевиконання міського бюджету, комбінату комунальних підприємств на поливно-мастильні матеріали було виділено близько 100 тисяч гривень. Проведена робота з підприємствами й організаціями щодо того, аби в цей зимовий час вони більше дбали про стан прилеглих територій, а значить, і про безпечне пересування людей вулицями нашого міста. Хочу нагадати, що за нехтування цією вимогою передбачена адміністративна відповідальність.

Та незважаючи на вжиті заходи, проблеми зі станом доріг і провулків час від часу виникають. Сподіваюся, що невдовзі на території міста працюватиме ще дві одиниці техніки для чистки снігу, в тому числі і на тротуарах міста. Кошти на їх придбання вже виділені. Це стало можливо лише завдяки перевиконанню бюджету. Справа за малим — провести всі тендерні процедури. І красноградці побачать не лише обіцянки, а й нову техніку.

Варто пам’ятати й про одиноких людей чи з обмеженими фізичними можливостями, яким важко самостійно впоратися з негодою та розчистити доріжки біля своїх осель. Усі ці питання мають тримати на контролі і фахівці міської ради, і працівники комбінату комунальних підприємств та ЖРЕП, і депутати міської ради.

У найбільш критичних ситуаціях містяни можуть телефонувати до ККП: телефон — 7-09-10, 7-34-81, або до міської ради: телефони — 7-02-03, 7-32-07.

Давайте об’єднаємо зусилля для того, щоб успішно пережити зиму, оперативно протистояти примхам погоди і підтримати тих, кому в цей час найважче боротися з сюрпризами погоди.

Міський голова Володимир Максим

   19.12.2016 року

   Шановні красноградці!

   Новорічні свята розпочинає День Святого Миколая. Дев’ятнадцятого грудня найбільше чекають діти. Ще зранку вони заглядають під подушечки в надії отримати подаруночок від святого благодійника. Це християнське свято шанують у кожному куточку нашої країни.

Саме зважаючи на ці традиції, у День Святого Миколая на Центральній площі міста відкриється новорічна ялинка. Цього року ми відмовилися від традиції використовувати живі хвойні дерева. Причин цьому декілька. По-перше, підготовчі роботи та монтаж новорічної красуні у минулі роки займав багато часу — близько двох тижнів працівники комбінату комунальних підприємств займалися ялинкою, а не благоустроєм міста. По-друге, щороку на це витрачалося близько 30 тисяч гривень.

Тому, з огляду на перевиконання міського бюджету, було вирішено придбати штучну ялинку. На це було виділено 173 тисячі гривень. Таке дерево насамперед естетично красиво і відповідає тому рівню культури, до якого прагне і міська влада і громада. По того ж, воно радуватиме красноградців не один рік. Ну і, звичайно, таким чином ми зможемо зберегти від знищення живі сосни й покажемо приклад справжньої турботи про навколишню природу юному поколінню.

Центральну площу міста, як і минулого року, прикрасить також святкова ілюмінація. Міська влада робить усе можливе, аби Красноград зустрів Новий Рік і Різдво красивим, нарядним, яскравим. Хочеться, щоб у свята в кожного з нас, а також у гостей міста, з’явилося бажання вийти на Центральну площу, привести до головної ялинки Краснограда дітей і внуків, зробити святкове фото зі своїми рідними і друзями.

Шановні земляки!

Закликаю усіх вас бути патріотами рідного міста. Новорічна ялинка має радувати всіх. Тому давайте не нищити красу, а разом примножувати її. Дуже сподіваюся, що ні в кого з вас не виникне бажання взяти собі сувенір із ялинки — це спільна власність міста і давайте разом берегти її.

А всі, хто хоче долучитися до новорічного прикрашання міста, може долучитися до нашого конкурсу «Новорічний настрій». Для цього досить оздобити балкон, вікно, оселю, приміщення магазину чи аптеки…

Святий Миколай лише розпочинає цикл новорічний свят. Тож хай він принесе радість у кожну вашу домівку!

Міський голова Володимир Максим