На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 р. № 710

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів».

Обгрунтування доцільності закупівлі. Для забезпечення робочого процесу, виконання працівниками своїх обов’язків відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноградською міською радою необхідно забезпечити опалення адміністративних приміщень Красноградської територіальної громади, балансоутримувачами яких є Красноградська міська рада.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання природного газу у попередньому році та обсягу фінансування та складають 16170 м. куб. на період жовтень 2021 року-31.12.2022 року.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Повідомляємо, що відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років від 30 вересня 2021 року, розпорядження Кабінету Міністрів  від 11.10. 2021 року №1234-р «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вартість 1 м. куб. природного газу складає 16, 554 грн. Враховуючи потреби об’єднаної громади в обсязі природного газу в кількості 16170 м. куб., очікувана сума складає 267678,18 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. 1.Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ) – корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск (P) = 760 мм ртутного стовпа і температура (t) = 20°С) і є товарною продукцією.

Постачальник природного газу – суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу.

Постачання природного газу – господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і полягає в реалізації природного газу безпосередньо споживачам на підставі укладених з ними договорів.

  1. Вимоги щодо якості Товару:

2.1. Якісно поставленим Товаром вважається такий Товар, який відповідає вимогам, що звичайно ставляться до Товару відповідного характеру. Якість Товару має відповідати вимогам документації та діючим в Україні нормам щодо якості зазначених у цій документації товарів.

2.2. Якість газу, який передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, повинна відповідати вимогам, установленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості (ГОСТ 5542-87).

2.3. За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб.м), приведений до стандартних умов: температура газу – 20 градусів Цельсія, тиск газу (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 мПа).

UA / EN
Перейти до вмісту