Красноградська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території населених пунктів Красноградської міської ради

   Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Красноградської міської ради, Харківська обл., м.Красноград, вул. Бєльовська, 94.

   Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету  Красноградської міської ради «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів» від 27.10.2016 р.  № 202.

   Місце і час проведення конкурсу,  прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: Харківська обл., м.Красноград, вул. Бєльовська, 94, кабінет заступника міського голови, 20 грудня 2016 року, 10 год. 00 хв., Стецюренко Дмитро Володимирович, заступник міського голови, 7-21-39.

   Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: Наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

   Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: м.Красноград, селища Степове, Дослідне, Куми. Середня відстань до об’єкта поводження з відходами – 10 км.

   Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: житлові будинки, підприємства, установи, організації, які розташовані на території населених пунктів Красноградської міської ради.

   Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: вул. Українська, м.Красноград, Харківська обл.

   Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Конкурсні пропозиції надають особисто або поштою, за адресою Харківська обл., м.Красноград, вул.Бєльовська, 94,  кінцевий термін подання – 20 грудня 2016 року о 09 год. 00 хв.

Рішення виконавчого комітету №202 від 27 жотвня 2016 року “Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів”