Про тарифи комунальних підприємств міста

Красноградське житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство інформує про намір повного перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Розрахунок витрат пов’язаних з утриманням будинків та прибудинкових територій у місті  Краснограді

Структура тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для багатоквартирних будинків, які обслуговує Красноградське ЖРЕП

№ з/п                                                             Перелік послуг
1. Прибирання прибудинкової території.
2. Прибирання сходових клітин
3.  Технічне обслуговування ліфтів.
4.

Обслуговування внутрішньобудинкових систем:

–          холодне водопостачання,

–          водовідведення,

–          централізоване опалення,

–          зливова каналізація.

5. Обслуговування димовентиляційних каналів.
6. Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання.
7. Вартість ремонту під’їздів та сходових клітин. (До розрахунку вартість матеріалів не закладено).
8. Ремонт покрівлі житлових будинків. (До розрахунку вартість матеріалів не закладено).

Періодичність надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій для багатоквартирних будинків, які обслуговує Красноградський ЖРЕП

№ з/п              Перелік послуг Періодичність надання послуг
1. Прибирання прибудинкової території. Щоденно, крім вихідних днів
2. Прибирання сходових клітин Згідно з графіком
3.  Технічне обслуговування ліфтів. Постійно
4.

Обслуговування внутрішньобудинкових систем:

водопостачання,водовідведення,центрального опалення і зливової каналізації.

Постійно
5. Обслуговування димовентиляційних каналів. Згідно з правилами
6. Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання Постійно
7. Поточний ремонт під’їздів та сходових клітин.  (До розрахунку вартість матеріалів не закладено). Згідно з планами робіт підприємства
8. Поточний ремонт покрівлі житлових будинків.  (До розрахунку вартість матеріалів не закладено). Згідно з планами робіт підприємства
9. Освітлення місць загального користування. (Включено тільки вартість електроенергії). Постійно

Обґрунтування перегляду тарифу на послуги по утриманню  житлових будинків та прибудинкових територій міста Краснограда

Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій був затверджений Красноградською міською радою рішенням № 2112 від 08 листопада 2016 року і розрахований на рівні витрат 2016 року. Середньозважений діючий тариф складає :

• 5-ти поверхові будинки – 2,317 грн. за 1 кв. м загальної площі ( з ПДВ ).
  • 9-ти поверхові будинки – 3,737 грн. за 1 кв. м загальної площі ( з ПДВ ).
  • 3-2 поверхові будинки – 1,887 грн. за 1 кв. м загальної площі ( з ПДВ ).

На сьогоднішній день експлуатаційні витрати підприємства не відповідають рівню діючих тарифів. Основні причини коригування  діючих тарифів, пов’язані із зростанням:

1. розміру мінімальної заробітної плати від 1450 грн. до 3723 грн. (прожитковий мінімум до 1762 грн.);
  2. розміру тарифу на електроенергію від 1,075 грн. за 1кВт до 2,202 грн.);
  3. ціна паливно-мастильних матеріалів зросла від 20,83 грн. до 26,88 грн.;
  4. вартість обслуговування ліфтів зросла від 3784,40 грн. до 5458,37 грн..

Підприємство відчуває  нестачу обігових коштів для виплати заробітної плати працівникам у відповідності з чинним законодавством, для придбання паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та матеріалів для виконання ремонтних робіт.

Враховуючи викладене, було проведено коригування тарифу на послуги, відповідно  постанови КМУ від 1 червня 2011 року № 869 “Про порядок формування тарифів на послуги з  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

Зауваження і пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо запропонованих тарифів приймаються Красноградским ЖРЕП та Красноградською міською радою до 16 січня 2018 року за адресою: м.Красноград, вул. Горького, 82; вул. Бєльовська, 94.

Рішення виконавчого комітету №109 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Красноградським житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством в м. Краснограді та с-щі Дослідне”

Рішення виконавчого комітету №186 “Про розгляд звернення Красноградського підприємства теплових мереж щодо погодження тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення”

Рішення виконавчого комітету № 241 “Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красноградським комбінатом комунальних підприємств”