Склад постійних депутатських комісій

Персональний склад постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту
Прізвище, ім’я, по батькові Розподіл обов’язків Від якої політичної сили
1 Буріло Валерій Володимирович Голова комісії Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
2 Горбович Віра Миколаївна Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
3 Дідус Яна Вікторівна Харківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  “СЛУГА НАРОДУ”
4 Саприкіна Ольга Вікторівна Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
5 Фролов Костянтин Михайлович Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
Персональний склад постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Прізвище, ім’я, по батькові Розподіл обов’язків Від якої політичної сили
1 Снідалов Юрій Володимирович Голова комісії Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
2 Андріянов Олександр Геннадійович Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
3 Ждамаров Олег Володимирович Харківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  “СЛУГА НАРОДУ”
4 Харківська обласна регіональна організація політичної партії “Блок Світличної “Разом!”
5 Мусатова Ніна Вікторівна Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
Персональний склад постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, будівництва та архітектури
Прізвище, ім’я, по батькові Розподіл обов’язків Від якої політичної сили
1 Домнич Олександр Євгенович Голова комісії Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
2 Гончаренко Олександр Іванович Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
3 Чурносов Микола Павлович Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
4 Плахотіна Катерина Миколаївна Харківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  “СЛУГА НАРОДУ”
5 Щербина Наталія Миколаївна Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
Персональний склад постійної комісії міської ради з питань комунальної власності,  житлово -комунального господарства, благоустрою
Прізвище, ім’я, по батькові Розподіл обов’язків Від якої політичної сили
1 Кицюк Валерій Семенович Голова комісії Харківська обласна регіональна організація політичної партії “Блок Світличної “Разом!”
2 Каптан Олександр Сергійович Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
3 Поляков Олександр Георгійович Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
4 Дзябура Надія Степанівна Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
5 Кашуба Григорій Миколаївна Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
Персональний склад постійної комісії міської ради з гуманітарних питань та питань розвитку інфраструктури
Прізвище, ім’я, по батькові Розподіл обов’язків Від якої політичної сили
1 Виноградова Людмила Віталіївна Голова комісії Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
2 Калантай Анна Сергіївна Регіональна Харківська обласна організація політичної партії “Блок Кернеса-Успішний Харків”
3 Квітка Михайло Олександрович Харківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  “СЛУГА НАРОДУ”
4 Кузнякова Марія Іванівна Харківська регіональна організація політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ”
5 Резніченко Олена Миколаївна Харківська обласна регіональна організація політичної партії “Блок Світличної “Разом!”