Розробляється проект пам’ятного знака

050120161    В міській раді проведено ряд консультацій стосовно реконструкції пам’ятного знака на алеї Героїв Чорнобильців в нашому місті. Ініціаторам цього стала районна громадська організація «Союз Чорнобиль України». Її керівництво в особі Бориса Молібоженка та Володимира Бондаренка вирішило увіковічити пам’ять про своїх побратимів, які брали участь в приборканні Чорнобильського атому, викарбувавши імена героїв-земляків на меморіалі.
До впровадження цього проекту долучився відомий художник, почесний громадян нашого міста Василь Скринник. Розробленні ним ескізи реконструкції пам’ятного знака схвалені на робочій нараді за участю міського голови Володимира Максима, секретаря міської ради Катерини Єніної, керівництва громадської організації«Союз Чорнобиль України».
Вже діючий пам’ятний знак планується вмонтувати в дзвін, що перебуватиме в центрі композиції, як символ трагедії. Поруч за замислом художника будуть розміщені стели з прізвищами героїв-земляків. Вся територія монументу буде викладена тротуарною плиткою, тут планується здійснити озеленення, розбити клумби, висадити зелені туї.

Залишити відповідь