Програма міських заходів на 2016 рік

280120164     Ця програма визначає основні напрямки використання коштів на проведення міських заходів у 2016 році. Вона дасть змогу планомірно розподілити кошти, охопити всі сфери соціально-культурного життя міста, врахувати конкретні потреби всіх верств населення і реалізувати основні завдання щодо вирішення соціальних проблем міста.
Місто Красноград – є адміністративним центром району, з чисельністю населення 23 тисячі чоловік, з них 9884 жінок, 8900 чоловіків. Всього у 80 установах, підприємствах, організаціях, що діють на території міста працює 10857 чоловік працездатного віку. На території Красноградської міської ради зареєстровано 966 суб’єктів підприємницької діяльності. В місті проживає 6114 пенсіонерів.
Життя громади складається не тільки з буднів, у її календарі неодмінно є і свята – державні, професійні, народні. У родині, якою є територіальна громада міста Краснограда, селищ Степове, Дослідне та Куми склалися свої традиції їх святкування.
Так, тільки протягом 2015 року виконавчим комітетом Красноградської міської ради було організовано та проведено святкові заходи, присвячені зустрічі Нового року та Різдва Христового, Дню визволення міста Краснограда від німецько-фашистських загарбників, Міжнародному жіночому дню, Дню Перемоги, Міжнародному дню захисту дітей, Дню Конституції України, Дню Незалежності, Дню міста, Міжнародному дню інвалідів, Дню людей похилого віку, Дню працівників сільського господарства, Дню місцевого самоврядування та інші.
Під час проведення святкових заходів міська рада, її виконавчий комітет, вшановує трудові колективи чи окремих людей, які зробили вагомий внесок у вирішення проблем територіальної громади, у ході виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста; підводить підсумки міських конкурсів, оголошених з метою залучення населення до процесу благоустрою міста, підтримки в ньому належного санітарного стану, його розбудови, збереження історичної та культурної спадщини. Це стимулює активність мешканців міста, заохочує їх на нові добрі справи на користь територіальної громади.
2016 рік визначальний для територіальної громади міста в питаннях організації відзначення:

  • 285-ї річниці з дня заснування міста Краснограда;
  • 120-ї річниці з дня будівництва залізниці в місті Краснограді;
  • 160-ї річниці від дня народження відомого українського художника, етнографа, краєзнавця Порфирія Мартиновича;
  • 115 років від дня народження українського письменника, співця краси Червоноградського краю Івана Сенченка;
  • 105 років від дня народження Івана Цюпи.

Метою Програми є створення позитивного іміджу міста, належної організації проведення масових заходів, залучення всіх категорій та верств населення до проведення районних та міських заходів з нагоди відзначення державних, професійних свят, пам’ятних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій всіх форм власності, вшанування видатних людей, виховання у молодого покоління патріотизму, поваги до історії рідного краю, народних традицій.

Leave a Comment