Програмний документ соціально-економічного та культурного розвитку міста затверджено

280120161     Ним стала Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік. Програму розроблено на основі аналізу показників розвитку міста в 2015 році, враховано пріоритети розвитку Краснограда на 2016 рік. Також до Програми включено інформацію про розвиток основних напрямків роботи підприємств промислової сфери, будівництва, транспорту, зв’язку, дорожнього господарства, сфери торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, розвитку сфери споживчих товарів та послуг.
Серед економічних аспектів розвитку міста необхідно виділити аналіз умов стійкого економічного розвитку, інвестиційну та зовнішньоекономічну діяльність, розвиток малого і середнього бізнесу, соціальної сфери, роботу підприємств житлово-комунального господарства, гуманітарний блок, питання безпеки життєдіяльності людини.
Як зазначила секретар міської ради Катерина Єніна, розділи Програми стануть ключовими питаннями, що будуть виноситися на розгляд ради і стосуватимуться аналізу різноманітних сфер життєдіяльності міста. Програма не буде статичною, весь час до неї будуть вноситися зміни, які відображатимуть актуальні проблеми розвитку Краснограда.

Залишити відповідь