Мешканці третього мікрорайону Краснограда отримуватимуть більш якісну стоматологічну допомогу

050220162      Нещодавно у поліклініці центральної районної лікарні, що знаходиться у тій частині міста, запрацював оновлений стоматологічний кабінет.
«Мешканці мікрорайону давно чекали на цю подію. Вони не одноразово скаржилися на відсутність доступної та якісної стоматологічної допомоги. І ось – їхня мрія здійснилася. Посприяв у цьому наш земляк – голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, до якого звернулися мешканці мікрорайону. Він завжди приділяє значну увагу своєму округу.
Оновлений стоматологічний кабінет вже приймає відвідувачів», – сказав, присутній на цій події, міський голова Володимир Максим.
Окрім відвідин поліклініки, що знаходиться на третьому мікрорайоні, голова обласної ради також у своїй депутатській приймальні провів особистий прийом громадян.