Міська рада дбає про сприятливі умови для розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

100220161    Цьому, зокрема, слугуватиме нещодавно прийнята Програма підтримки ОСББ на 2016-2018 роки. Вона передбачає шляхи максимального сприяння міської влади створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

    Мешканці багатоповерхівок часто нарікають на якість житлово-комунальних послуг, які їм надають. На їхню думку, кошти, які вони за них сплачують, використовуються неефективно. Та в той же час населення не в змозі це проконтролювати. Вихід є, потрібно проводити структурні реформи, які дадуть змогу створити нову економічну модель експлуатації та розвитку житлового господарства, забезпечити його надійне і високоякісне обслуговування з урахуванням інтересів мешканців. Шлях до цього — створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку — ефективного власника, який зможе управляти і приймати рішення щодо ремонту багатоповерхівки, його модернізації з огляду на вимоги енергоефективності, розпоряджатися прибудинковою територією, замовляти необхідні для утримання комунальні послуги.

   Програма підтримки ОСББ на 2016-2018 роки роз’яснює основні переваги власникам житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, найбільш дієві способи у заохоченні мешканців до створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.

Leave a Comment