Разом до спільної мети

100220168  Днями відбулася зустріч керівництва міської ради з підприємцями, що провадять свою діяльність на території Краснограда. У залі зібралися ті, хто активно і тривалий час співпрацюють з органом місцевого самоврядування з метою зробити життя територіальної громади більш затишнішим та комфортнішим.

   Звертаючись до присутніх, секретар міської ради Катерина Єніна подякувала їм за небайдужість та готовність йти назустріч. «Ми хотіли б й надалі співпрацювати з вами, діяти, враховуючи вашу думку, адже ви, як ніхто, знаєте проблеми нашого міста. З метою підтримки вашої ініціативності, популяризації підприємницької діяльності та досвіду соціальної відповідальності бізнесу ми пропонуємо створити Раду підприємців. Вирішуючи питання: «Чи потрібна вона?», хотілося б почути вашу думку», — сказала Катерина Яківна.

   Перед місцевими бізнесменами також виступили перший заступник міського голови Григорій Кревсун та заступник міського голови Дмитро Стецюренко.

   Підприємці міста підтримали ініціативу органу місцевого самоврядування та погодилися увійти до Ради підприємців. Остаточне рішення щодо її створення буде прийнято на засіданні сесії міської ради.

Залишити відповідь