Дитячий навчальний заклад № 17 Красноградської міської ради відсвяткував свій ювілей

110220161   Десятого лютого 1986 року — того зимового ранку дитячий садочок привітно зустрічав гостей з нагоди свого відкриття. Він розрахований на 280 місць. В ньому було відкрито 11 груп, спортивна та музична зали, кімната праці та казок, методичний та  медичний кабінети. Відтоді минуло 30 років. Мережа зросла від 180 до 250 вихованців, відкрилися дві додаткові групи.

   За час функціонування очолювали його 4 чарівні жінки: Раїса Степанівна Хлівецька, Надія Вікторівна Храпач, Лідія Степанівна Касьян, Оксана Миколаївна Богатирьова. Остання — теперішній керівник — вихованка цього ж дитячого закладу.

   На адресу всіх них лунали слова подяки на заході, присвяченому 30-річчю заснування садочка. На ювілей до дитячого закладу прийшло чимало гостей. Серед них і міський голова Володимир Максим. Він привітав усіх зі святом та вручив грамоти міської ради за високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Відзнаки отримали Людмила Вікторівна Буянкіна (вихователь), Марія Михайлівна Грезент (помічник вихователя), Світлана Сергіївна Іванюк (помічник вихователя), Валентині Іллівні Купуста (сторож).

Leave a Comment