Конкурс, який ефективно вирішує нагальні проблеми територіальних громад

 120220161  У залі засідань міської ради відбулася чергова нарада з партнерами, які планують брати участь у співфінансуванні міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На 2016 рік визначено декілька пріоритетних напрямків: «Енергоефективність та енергозбереження», «Чисте довкілля», «Добробут громад».

   Красноградська міська рада вже втретє бере участь в цьому обласному конкурсі. Цього року планується подати 35 міні-проектів, які спрямовані на облаштування та вдосконалення міських закладів освіти, комунальних підприємств тощо.

   Саме роз’ясненню умов та порядку оформлення необхідних документів була присвячена зазначена нарада. У ній взяли участь заступник міського голови Дмитро Стецюренко, секретар міської ради Катерина Єніна та представники ініціативних груп зі створення міні-проектів.

   Під час заходу Катерина Єніна детально роз’яснила пункти, що містяться у зразках документів, необхідних для подання на участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Представники ініціативних груп також мали змогу поставити питання щодо цьогорічних нюансів конкурсу.

Залишити відповідь