Ціна чужої війни

150220161  Цього року виповнюється 27 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. П’ятнадцятого лютого ми вшановуємо загиблих у «гарячих точках» та висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу.

   Саме з цієї нагоди біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   «Майже тридцять років минуло відтоді, як закінчився воєнний конфлікт. Багатьом з тих, хто брав у ньому участь вже ніколи не повернутися до рідної хати, не побачити близьких. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнутих у солдатські шинелі.

   Та не всім їм судилося жити мирним життям. Дехто з них і зараз зі зброєю у руках захищає рідну землю, воюючи на сході України. Вони заслуговують на нашу вдячність за хоробрість, високий професіоналізм та благородство», — сказав міський голова Володимир Максим, виступаючи на заході.

   Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у тій далекій війні, та поклали квіти до пам’ятного знаку

   Урочистості зі вшанування учасників бойових дій на території інших держав продовжилися у районному Будинку культури — там всі бажаючі могли насолодитися тематичним концертом.

150220162   150220163

Залишити відповідь