Вони — наша гордість

170220161   З 8 по 11 лютого в м. Енергодар Запорізької області пройшла заключна частина Кубку України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2003-04 р.н. До всеукраїнського фіналу змагань пробилися 8 переможців зональних етапів, серед них — і команда Красноградської дитячо-юнацької спортивної школи. Нашим землякам випала честь представляти не лише рідне місто, а і Харківщину в цілому. І вони з гідністю це зробили, ставши срібними призерами змагань.

   «Ви оримали звання віце-чемпіонів. Та для нас ви — абсолютні переможці. Ми горді вами», — сказав міський голова Володимир Максим, звертаючись до гравців команди під час церемонії нагородження, яка відбулася у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи.

   Він подякував хлопцям за те, що вони прославляють рідне місто, та пообіцяв всіляку підтримку розвиткові спорту в Краснограді: «Одним із пріоритетних завдань на цей рік для нас є — будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, де ви зможете тренуватися. Зараз ми розглядаємо різні варіанти облаштування поля для гри у футбол влітку. Міська влада зробить все можливе, щоб ви змогли розвивати свої таланти та здібності.»

170220162   170220163

Залишити відповідь