Задля безпеки городян

260220165   На останньому засіданні сесії Красноградської міської ради було затверджено Програму боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на 2016 рік. Вона є складовою частиною державної та місцевої політики підтримки правоохоронних органів із запобігання порушення законодавства.

   Головною метою даної Програми є створення сприятливих передумов для життя мешканців міста, поетапної зміни в структурі злочинності до рівня мінімальної небезпеки для суспільства, об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних і контролюючих органів, громадськості у напрямку протидії порушення публічного порядку та законодавства. Серед її основних завдань — координація робіт із дільничними інспекторами з профілактики куріння, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму серед молоді; розгляд питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх в навчальних закладах; запобігання проявам несанкціонованої торгівлі на території міста та інше.

   Відповідно до Програми планується також розміщення на території міста 9 відеокамер, що полегшить роботу правоохоронних органів у розкритті злочинів.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту