Програма, аналогів якої немає у нашій країні

260220168   Українським фондом соціальних інвестицій впроваджується мікропроект «Створення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб в місті Краснограді». Міська рада стала його учасником та розробила однойменну Програму.

Моніторинг осіб, що мають статус внутрішньо переміщених на території міста показав, що кількість таких людей становить понад 300 чоловік. Та цифра постійно змінюється. До цієї категорії належать соціальнонезахищені верстви населення: пенсіонери, діти, особи працездатного віку, що займаються пошуками роботи. І найбільшою їх проблемою є відсутність житла. Вирішенню її слугуватиме Програма.

Вже визначено будівлю, яку можна переобладнати під житло для внутрішньо переміщених осіб. Це — приміщення колишнього медичного пункту, що розташоване в селищі Дослідне, вул. Наукова, 16.