Реформи місцевого самоврядування та нові можливості для громад

030320164   В рамках проекту «Підтримка розвитку громади зсередини», що реалізується в Харківській області регіональним Офісом з підтримки реформ, було проведено громадські слухання за участю керівництва та депутатів Красноградської міської ради, очільників місцевих комунальних підприємств, закладів освіти, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Всі вони зібралися у залі засідань міської ради, щоб обговорити особливості децентралізації та нові методики розвитку громад, міжнародні й національні стандарти передової практики розвитку населених пунктів, взаємодію з Державним фондом регіонального розвитку та міжнародними фондами тощо.

   Як зазначила керівник Харківського регіонального Офісу з підтримки реформ Діана Баринова: «Тільник громадська активність слугуватиме успішній реалізації проектів розвитку територій.»

   Також в ході громадський слухань було презентовано міні-проект, розроблений експертами міської ради спільно з громадською організацією «Рідне місто». Він направлений на впровадження на території Краснограда роздільного збору сміття. На конкурс його подано під назвою «Чисте місто — здорова громада».030320165   030320166

Залишити відповідь