Святковий концерт для прекрасної половини людства

090320161   Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято, що є одним із найсвітліших, зігрітим любов’ю і вдячністю до жінки — 8 Березня.

   І з цієї нагоди у районному Будинку культури відбувся концерт. У залі практично не було вільних місць, адже святкова програма виявилася різноманітною та яскравою. Щирі привітання на адресу представниць прекрасної статі лунали зі сцени від очільника районної ради Володимира Птишника, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Клочкова, міського голови Володимира Максима, помічника-консультанта народного депутата України Анатолія Гіршфельда Андрія Мужевського.

   «Любі жінки, бажаю вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії та ще багато-багато ранніх, теплих і щасливих весен на многії літа», — сказав у своєму виступі Володимир Іванович та вручив Грамоти міської ради голові громадської організації «Червоний хрест» Вікторії Балазюк, ветерану Красноградської міської ради Тетяні Балакірєвій, старшій медичний сестрі центральної районної лікарні Людмилі Барановій, тренеру з важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи, майстру спорту  Міжнародного класу Інні Вовк, заступнику директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу №3 Маргариті Грузіновій, прийомній матері Світлані Скрипник та начальнику відділу організаційного забезпечення та контролю міської ради Катерині Худяковій.

   Виступи місцевих аматорів стали подарунком для найпрекраснішої половини людства — чарівних жінок. І, судячи з оплесків та щирих посмішок, свято вдалося, тим самим створивши усім присутнім справжній святковий настрій.

090320162   090320163

090320164   090320165

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту