Спільними зусиллями

100320161   Днями до Краснограда з робочою поїздкою приїжджав народний депутат України Анатолій Гіршфельд. Разом з головою районної ради Володимиром Птишником та міським головою Володимиром Максимом вони обговорили перспективи реалізації проектів, запланованих на нинішній рік. Серед них: ремонт дахів 4-х багатоповерхівок міста, дорожнього покриття вулиці Харківської. Не оминули вони й питання капітального ремонту 900 метрів водогону від станції другого підйому і по вулиці Московській, який необхідно провести комунальному підприємству «Водоканал». Проектно-кошторисна документація виготовлена ще у 2014 році і відповідно до неї вартість усіх робіт складає більше 2,5 мільйони гривень. Народний депутат пообіцяв надати фінансову допомогу.

   Також Анатолій Гіршфельд, Володимир Птишник та Володимир Максим зустрілися з членами Красноградської районної в Харківській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Вони зверталися до депутата Верховної Ради України за фінансовою допомогою на облаштування пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям. Анатолій Гіршфельд вручив голові організації Борису Молібоженку сертифікат благодійного фонду «Патріоти» на п’ять тис. грн. та пообіцяв  допомогти у виготовленні металевого каркасу для реконструкції пам’ятного знака.

   Як повідомив Володимир Максим, міська рада теж не залишилася осторонь. На одній із минулих сесій було виділено кошти у розмірі 30 тис. гривень на матеріальну допомогу цій категорії громадян. Він наголосив, що і надалі міська влада буде перейматися проблемами учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Leave a Comment