У навчально-виховному комплексі №2 розпочалася державна атестація

100320162   Раз на десять років навчальні заклади проходять перевірку на відповідність державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним їх вимог та забезпечення надання якісної освіти.

Навчально-виховний комплекс №2 днями провів презентацію свого закладу. На неї були запрошені голова районної ради Володимир Птишник, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Клочков, міський голова Володимир Максим, начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова та інші. В ході презентації присутніх ознайомили з діяльність закладу, з сучасними іннованіційними освітніми методиками та технологіями, які впроваджуються. Працівники навчально-виховного комплексу також розповіли про профільне навчання, позакласну та позаурочну роботу, співпрацю з батьками, волонтерську роботу.

Володимир Максим побажав колективу закладу з гідністю пройти перевірку та вкотре довести свій професіоналізм. У своєму виступі він розповів про роботу міської влади, спрямовану на облаштування міста, та попрохав не залишатися осторонь проблем громади, а долучатися до їх вирішення. «Ми разом зможемо зробити кращим не лише наше місто, а й район, область та країну», — додав він на завершення своєї промови.

100320163

Leave a Comment