Полишив по собі незабутній слід

120320163   У ці березневі дні у Краснограді проходить ряд заходів, присвячених святкуванню 160-річчя від Дня народження Порфирія Денисовича Мартиновича. Один із них відбувся у навчально-виховному комплексі №3. Колись на цьому місті знаходилася садиба Порфирія Денисовича. Там і зараз витає якась особлива атмосфера, неначе все навкруги пронизане творчістю. Тому не випадково зі стін цього навчального закладу вийшло чимало художників: член Національної спілки художників України Василь Скринник та його донька Наталія — член Молодіжного об’єднання Харківської обласної спілки художників України, Андрій Червоний, Юрій Шевченко, Катерина Кабанець, Владислав Яковенко, Віктор Табунцов та інші.

   Більшість з них прийшли на захід, присвячений річниці від Дня народження П.Д.Мартиновча, а Наталія Скринник розповіла присутнім про невідомі сторінки життєвого літопису відомого земляка.

   До навчального закладу того дня завітали міський голова Володимир Максим та секретар міської ради Катерина Єніна.

   Володимир Максим, виступаючи перед присутніми, сказав: «Порфирій Денисович залишив по собі незабутній слід. Чого тільки вартий наш краєзнавчий музей, який носить його ім’я. Коли ми знайомимо гостей міста з нашою малою батьківщиною, в першу чергу ми запрошуємо їх до цього закладу культури. Красноградський краєзнавчий музей ім. П.Д.Мартиновча — це родзинка не лише нашого міста, адже він відомий далеко за теренами району. Спогади про Порфирія Денисовича мають надихати нас на нові звершення та досягнення, пошук шляхів розвитку культури. Я маю на увазі не лише творчість. Культура — це і виховання, шанобливе ставлення до оточуючих. Жити потрібно в мирі. Шукати те, що нас об’єднує, а не розділяє. Особливо зараз, коли нашій країні, загрожує небезпека зі сходу.»

120320164   120320165

120320166   120320167

Залишити відповідь