Піклуючись про здоровий спосіб життя городян

120320161  На засідання сесії міської ради, яке відбулося 11 березня, було винесено питання про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Краснограда на 2016-2018 роки. Серед причин, що зумовили її розробку, — створення належних умов для культурного та фізичного розвитку громадян; проведення заходів з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганда здорового способу життя. Прийняття цієї програми дасть можливості для розбудови спортивних споруд, таких як фізкультурно-оздоровчий комплекс, спортивні майданчики, стадіон «Ювілейний» тощо.

   Заслухавши виступ доповідача з цього питання — секретаря міської ради Катерини Єніної, депутати одноголосно підтримали це рішення.

   Реалізація цієї Програми дасть змогу залучати більшу чисельність населення міста до занять фізичною культурою та спортом, організовувати змістовне дозвілля для молоді, що призведе до зменшення правопорушень, розвитку інтелектуальних та фізичних якостей молодих людей, які проживають на території Красноградської міської ради; розбудовувати спортивну інфраструктуру; зміцнить матеріально-технічну базу даної галузі.

Leave a Comment