Проводи зими

140320165   Гамірно та весело було у селі Піщанка 12 березня. Того дня там святкували Масляну — одне із найдавніших свят, що сягає корінням в глибину сторіч і символізує проводи зими та веселу зустріч із весною. Було багато млинців, гумору, танців, співів, частувань, різноманітних конкурсів та забав. Працівники сільського клубу с. Жовтневе постаралися на славу та підготували цікаву розважальну програму.

   Поздоровити мешканців Піщанки та навколишніх населених пунктів завітали керівники району та міський голова Володимир Максим.

   «Вважається, що після Масляної весна повністю вступає в свої права. У це свято сама природа радіє, весь світ готовий прокинутися і почати нове життя. Нехай же весна, як передвісник змін, принесе нашій країні довгоочікуваний мир. А ще бажаю вам уміс добробуту та злагоди», — сказав Володимир Максим, виступаючи перед присутніми на святкуванні.

   До слова, міська рада досить тісно співпрацює з Піщанською сільською радою: і у вирішенні проблемних питань, і у проведені урочистих та святкових заходів. Це досить корисно та доречно, адже не за горами створення об’єднаної територіальної громади, до якої вони ввійдуть.

140320162   140320164

Leave a Comment