У конструктивному руслі

160320161    Міський голова Володимир Максим зустрівся з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенієм Шахненком під час його робочого візиту на Красноградщину.

   Разом з головою районної ради Володимиром Птишником, першим заступником голови Красноградської райдержадміністрації Олександром Клочковим та керівниками комунальних підприємств вони обговорили питання, що стосувалися тепло- та водопостачання, утилізації твердих побутових відходів, ремонтів доріг та покрівель.

   Як зазначив Євгеній Шахненко, стан житлово-комунального господарства у цілому можна розглядати як задовільний і дуже важливо, що комунальні підприємства не мають боргів перед енергетиками та газовиками.

   В ході спілкування особлива увага була приділена двом питанням: будівництво комплексу з управління побутовими відходами та реконструкція очисних споруд по вул. Українській. Заступник губернатора пообіцяв всіляке сприяння та підтримку у їх вирішенні. Зокрема, коригування проекту з реконструкції очисних споруд включено до програми фінансування Європейського інвестиційного банку.

   Капітального ремонту потребує і водогін по вул. Московській. Тут потрібно замінити близько 1 км труби. Кошторис проекту, розроблений ще у 2014 році, вимагає коригування. В області обіцяють фінансову підтримку.

Залишити відповідь