Вітали таланти Крансоградщини

210320161   Вісімнадцятого березня у районному Будинку культури відбулося яскраве дійство — гала-концерт та церемонія нагородження переможців районного фестивалю дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття».

   Наша країна багата талановитими людьми, які своєю працею, досягненнями звеличують її. Це вчені, композитори, літератори, художники, актори… І привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі мрії.

   Багата юними обдаруваннями й Красноградщина. Саме їх вітали цього дня. Лауреати отримали нагороди від керівництва міста та району, серед них — театр танцю «Квітень» гімназії «Гранд», ансамблю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка, сольні вокалісти навчально-виховного комплексу №3, хор багатопрофільного ліцею. Запам’яталися глядачам і представники дошкільного навчального закладу №17 та районного центру дитячої та юнацької творчості.

   Вітаючи учасників заходу, секретар міської ради Катерина Єніна сказала, що немає не талановитих дітей. Потрібно лише підтримати їх та допомогти розвивати здібності. Вона також побажала їм, щоб ніколи не полишало їх натхнення, не вичерпувалися ідеї, а прагнення творити завжди надихало на нові звершення та перемоги.

210320162   210320163

Залишити відповідь