Світла пам’ять

220320161   Пішов із життя шанований Анатолій Григорович ТЕРЕЩЕНКО.

   Два скликання поспіль красноградці обирали його керманичем міста. Вперше — у 1998 році, незадовго після прийняття закону про місцеве самоврядування. Це давало більше можливостей для реалізації задуманого, але разом із тим і подвоювало відповідальність обранців перед громадами. Анатолій Григорович із честю витримав це непросте випробування.

   Саме при ньому широко розвивався малий бізнес, створювалися нові робочі місця, розбудовувалася інфраструктура населених пунктів. У цей період відновилося вуличне освітлення, мережа якого розвивається та оновлюється і в наш час. Перелік цих добрих справ можна продовжувати. Недаремно 2001-го року Красноград було визнано кращим серед міст районного значення нашої області.

   Анатолій Григорович Терещенко був далекоглядним керівником і добрим господарником. Будівельник за фахом, він плідно працював на розвиток нашої малої батьківщини. Об’єднував навколо себе людей професійних, ініціативних, творчих. Відрізнявся гострим розумом, різноманітними інтересами. Захоплювався комп’ютерами, музикою, писав вірші. Мав багато друзів і чудову родину. Пишався творінням своїх рук — власною оселею.

   Він пішов із життя стрімко, як і жив.

   Щиро співчуваємо сім’ї Анатолія Григоровича Терещенка у її непоправному горі. Віримо, що там, на небесах, він знайде вічний спокій і Царство Небесне.

   А ми збережемо в серцях пам’ять про цю неординарну Людину, справжнього господаря, друга і наставника.

Депутати, члени виконкому та колектив Красноградської міської ради

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту