Щоб було чисто та комфортно

240320162   Щороку весна приносить із собою не тільки відродження природи, а й чимало роботи. Із таненням снігу відкривається неприваблива картина сміття у дворах, на вулицях, у місцях масового відпочинку. Прийшов час традиційного весняного прибирання міста.

   На засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення про винесення на розгляд депутатів питання щодо затвердження плану комплексних заходів з проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

   Турбота про чистоту рідного міста є найкращим проявом любові до нашого спільного дому. Вона починається з власного двору, прибудинкової території, спортивних і дитячих майданчиків, парків та скверів. Обов’язок кожного крансоградця — зберегти і облагородити наше славне місто.

   Розуміючи, що красивим та затишним може бути лише чисте місто, члени виконкому міськради висловили готовність залучитися до роботи з благоустрою. Вони запропонували поділити місто на «квадрати» та за кожним із них закріпити відповідального з їх числа, який би контролював виконання заходів з прибирання територій. Ініціатором цього став член виконавчого комітету міської ради Юрій Позняков.

Leave a Comment