«За 5 років з міського бюджету на розвиток освіти було виділено 39 млн. гривень»

250320162   Про це повідомила секретар міської ради Катерина Єніна під час пленарного засідання. На розгляд депутатів був винесений звіт про виконання Програми розвитку освіти на 2011-2015 роки. Зокрема, вона повідомила, що діяльність міської ради була на збереження, відновлення та розвиток мережі позашкільних та дошкільних навчальних закладів міста; збереження та зміцнення матеріально-технічної бази позашкільних та дошкільних навчальних закладів, вирішення питань їх фінансування; впровадження напрямків і форм освітньої позашкільної та дошкільної діяльності.

   Кошти, виділені на виконання Програми, були, серед іншого, витрачені на придбання двох ігрових майданчиків для дитячих навчальних закладів міста та дитячих меблів для одного з міських ДНЗ (2012 рік); капітальний ремонт приміщень будівлі ДНЗ № 17, придбання дитячих меблів та інвентарю (2013 рік); капітальний ремонт приміщень районного Центру дитячої та юнацької творчості (2014 рік); капітальний ремонт даху ДНЗ № 5  та приміщень районного Центру дитячої та юнацької творчості (2015 рік). За цей час також придбано комп’ютерну техніку для позашкільних закладів освіти, швейні машини для дитячих навчальних закладів.

   Загальна сума фінансування на виконання Програми склала 39 мільйонів гривень: 11 — на позашкільну освіту, решту — на дитсадочки.

Залишити відповідь