Між міською радою та філією БУ «Укрбургаз» укладено договір про соціальне партнерство

280320167   Затверджено його було на засіданні сесії міської ради 25 березня 2016 року. Уклавши цей договір, сторони домовились про взаємне соціально-економічне партнерство з метою поліпшення умов життєвого середовища для жителів міста Краснограда Харківської області.

«Ми, як велика компанія, добре розуміємо свою соціальну відповідальність. Підприємство знаходиться на території Красноград, на ньому працює велика частина городян. Тому філія БУ «Укрбургаз» не може стояти осторонь тих, проблем, які хвилюють і представників влади, і мешканців міста. Так, ми і раніше намагалися допомагати громаді всім чим могли. Це договір просто підтвердить наші наміри й надалі плідно співпрацювати на користь міста та його мешканців», — сказав радник директора філії БУ «Укрбургаз» Андрій Богданов, коментуючи це питання.