Зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС

  Спілкування з активом Красноградської районної в Харківській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» було передбачено у плані перебування голови Харківської обласної ради у Красноградському районі. Сергій Іванович разом із мером міста Володимиром Максимом зустрілися з її представниками та обговорили питання, які хвилюють цю категорію населення.

   Одне із них — встановлення пам’ятника до 30-річчя з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Члени громадської організації зверталися по допомогу до керівництва міста та району. І були почуті. Зі слів першого заступника голови районної організації Володимира Бондаренка, на прохання про допомогу, зокрема, відгукнулися голова районної ради Володимир Птишник та міський голова Володимир Максим. За їх сприяння було надано чималу фінансову допомогу.

  Довідково: На засіданні сесії міської ради було прийнято Програму вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та заходів з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, яка, серед іншого, передбачає надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок катастрофи. Загальна сума виділених коштів складає 50 тисяч гривень.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту