Співпраця на користь громаді

010420161   Практика залучення безробітних до оплачуваних громадських робіт, започаткована міською радою ще у 2011 році, виправдовує себе. Саме ці люди, що не знайшли себе на ринку праці й на певний час залишилися без засобів для існування, дбають про чистоту й порядок у Краснограді, допомагають комунальним службам виконувати інші сезонні завдання.

Послугами громадян із тимчасовою зайнятістю громада міста користується з лютого до листопада. Саме на цей період припадає масове прибирання листя, догляд за квітниками, тримання в належному стані місць масового відпочинку тощо. Лише цього сезону вже впорядковано центральну частину паркової зони, територію навколо Братських могил, вигребено й вивезено торішні рештки та гілля в багатьох куточках міста. Прикро, та цим людям доводиться прибирати й за красноградцями, які не вважають за потрібне слідкувати за прибудинковими територіями.

Послуги безробітних оплачуються на умовах співфінансування: 50% — міською радою, 50% — за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. З місцевого бюджету цьогоріч на виконання Програми організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру виділено 120 тисяч гривень.

Залишити відповідь