Найкраща інвестиція — це інвестиція в молодь

060420162   «Яким буде майбутнє нашої країни? Над цим питанням зараз замислюється все свідоме населення держави. Та ми повинні зрозуміти, що воно залежить, насамперед, від нашої молоді. Хто, як не юні українці, зможуть допомогти підняти нашу країну на новий рівень і дадуть поштовх у нове, велике майбутнє. А отже повноцінний розвиток та самореалізація молоді, залучення хлопців та дівчат до вирішення суспільних проблем — головне завдання влади всіх рівнів. Красноградська міська рада це добре розуміє, тому одним із головних пріоритетів своєї роботи визначила саме молодіжну політику, підтримку підростаючого покоління та їх ініціатив. Ми часто співпрацюємо з студентським самоврядуванням, зустрічі з його представниками вже стали традиційними. Їх головна мета — почути молодь, дізнатися про проблеми та допомогти реалізувати ініціативи. Втілити їхні задуми в життя покликана і Програма фінансування соціальних грантів, яку буде розглянуто на черговому засіданні сесії міської ради.

   У нас уже є позитивний досвід співпраці з представниками цієї категорії населення, спрямованої на розвиток та благоустрій міста. Молодіжне крило громадської організації «Красноградська козацька спілка» цього року підготувало 3 міні-проекти для участі в конкурсі «Разом у майбутнє» щодо облаштування історичної пам’ятки Краснограда Більовської фортеці та покращення спортивної інфраструктури міста.

   Ми вже запланували разом з представником осередку Володимиром Зібаров проведення зустрічей зі студентами місцевих вишів», — сказала у своєму виступі секретар міської ради Катерина Єніна на засіданні круглого столу, який відбувся на базі Молодіжного центру. Учасники заходу обговорили Державну цільову соціальну програму «Молодь України» на 2016-2020 роки, затверджену Кабінетом Міністрів України. Свої думки з цього приводу висловили і представники місцевої влади, і 4-х вишів, що знаходяться у нашому місті.

Залишити відповідь