Якби й дорослі були такими

060420163   Всім нам хочеться жити в красивому, затишному та охайному місті, де було б багато дерев і квітів. Міська рада працює над цим питанням. Цього року на озеленення Краснограда виділено 30 тисяч гривень. Окрім іншого, за ці кошти закуповуються саджанці берези, клену та липи.

   Молоді деревця вже можна побачити на вулицях Харківській та Жовтневій, у сквері Молодіжному, поруч із алеєю Чорнобильців та інших куточках міста. Озелененням міста займаються громадські робітники.

   Та нещодавно до цієї акції долучилися і мешканці Краснограда. Алеєю Чорнобильців, неподалік від якої висаджувалися липи і клени, прогулювалися на велосипедах батько та син — Олександр та Матвій Іванови. Вони зацікавилися цією роботою. Матвійко запропонував татові долучитися до облаштування міста.

   Цей день хлопчик має запам’ятати, адже він зробив добру справу, посадивши на малій батьківщині «своє» перше дерево. І через багато років це місце буде нагадувати вже дорослому Матвієві, що він теж був причетним до благоустрою міста.

   Було б добре, якби ми всі долучилися до виконання нашої спільної мети — зробити Красноград по-справжньому квітучим та охайним. Нехай вчинок Матвія стане прикладом для нас усіх.

Leave a Comment