Не відкладаючи в довгий ящик

   Як відомо, при Красноградській міській раді створено Раду підприємців. Її персональний склад було затверджено наприкінці березня і ось вона вже запрацювала — 06 квітня відбулося перше засідання. Міський голова Володимир Максим завітав на захід, щоб побажати новоствореному органу успіхів та злагодженості у роботі на користь міста та його мешканців.

   Члени Ради підприємців, в першу чергу, окреслили основні пріоритети своєї подальшої роботи та шляхи вирішення проблем, які непокоять красноградців. Головними питаннями порядку денного були благоустрій міста та дотримання законодавства в сфері бізнесу.

   Місцеві підприємці готові брати на себе відповідальність та долучатися до контролю усіх питань життєдіяльності Краснограда. Щодо дотримання правил благоустрою, то було вирішено проводити рейди з метою виявлення тих, хто ними нехтує. Збираються вони перевіряти і питання законного оформлення найманих працівників юридичними особами та ФОПами. До цієї роботи члени Ради підприємців планують залучити представників міської ради, її депутатського корпусу.

   Непокоїть представників бізнесу і громадський порядок у місті. На їхню думку, тут теж не обійтися без рейдів.

   Присутній на зустрічі Володимир Максим пообіцяв підприємцям всебічну підтримку та запевнив їх, що за результати засідання обов’язково надасть усі необхідні доручення структурним підрозділам міської ради.

Залишити відповідь