У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка розпочалося масштабне прибирання

080420161   З приходом весни та тепла у місті розпочинаються роботи з благоустрою. Бажання бачити Красноград чистим та охайним спонукає нас брати до рік віники та граблі. Наймасштабніше прибирання — день благоустрою — заплановано на 16 квітня. Та багато хто вирішив не чекати на цю дати. Приміром, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка, підтримуючи Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля», вже розпочали наводити лад біля свого навчального закладу. У п’ятницю, восьмого квітня, вони впорядковували квіткові клумби, підмітали подвір’я школи, білили дерева та бордюри.

   Поряд з ними працювали і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.

   У цьому навчальному закладі добре розуміють, що за чистотою в місті треба стежити, як за своєю домівкою.

   Започатковане у 1998 році проведення щорічної акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення дбати про благоустрій та чистоту довкілля.

   Цього року акція «За чисте довкілля» проходить з 21 березня по 30 травня. В цей час проводяться заходи з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах.

   Не залишаймося байдужими! Зробімо наше місто чистішим і охайнішим!

080420162   080420163

Leave a Comment