Готуємося до початку літнього сезону 2016 року

110420164   Для більшості наших громадян літо асоціюється з довгоочікуваним відпочинком, коли можна поніжитись під сонцем на березі річки чи озера, покупатися у водоймищі.. На території Красноградської міської ради є одне таке місце, де полюбляють проводити свій вільний час місцеві мешканці. Це — зона відпочинку на річці Берестовій.

   Питання її підготовки до літнього сезону 2016 року було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Красноградської міської ради, яке відбулося у понеділок, 11 квітня. Заступник мера Дмитро Стецюренко ознайомив присутніх з планом організаційних та практичних заходів щодо запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах, які потрібно провести до початку сезону. Він, серед іншого, передбачає забезпечення укладання договорів з аварійно-рятувальною водолазною службою на виконання робіт щодо обстеження дня акваторії пляжів, проходження навчання матросами-рятувальниками, чергування медичних працівників, підтримання громадського правопорядку, установлення в місцях, де не можна купатися, стендів, табличок та іншої наочної агітації заборонного й попереджувального характеру.

   Окрім затвердження плану заходів члени виконкому також зобов’язали Красноградський комбінат комунальних підприємств у термін до 20 травня встановити на зоні відпочинку контейнерів для сміття, лавки, грибки, туалет та організувати прибирання території і своєчасне вивезення сміття.

Залишити відповідь