Про це повідомила секретар міської ради Катерина Єніна, доповідаючи про роботу установи, на засіданні виконавчого комітету органу місцевого самоврядування.
«На отримання соціальних послуг можуть розраховувати:
— громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України;
— громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
Робота центру знаходиться на постійному контролі у членів виконавчого комітету міської ради. З 2013 року у нас створено реєстр мешканців територіальної громади, які потребують сторонньої допомоги, і він постійно обновлюється. На території міста працює 14 соціальних працівника, які надають допомогу вдома. За рік вони обслужили 176 осіб, це — по 12 осіб на кожного працівника», — сказала Катерина Єніна у своєму виступі.
Заслухавши доповідь, члени виконкому прийняли рішення рекомендувати територіальному центру проводити спільно з міською радою благодійні акції за участю громадськості, приватних підприємців та релігійних конфесій, здійснювати координацію з волонтерськими загонами, що працюють на базі Красноградського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді щодо створення реєстру осіб, які потребують всебічної допомоги у вирішенні соціально-побутових питань тощо.