«За рік територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрація допоміг 882 красноградцям»

110420165   Про це повідомила секретар міської ради Катерина Єніна, доповідаючи про роботу установи, на засіданні виконавчого комітету органу місцевого самоврядування.

   «На отримання соціальних послуг можуть розраховувати:

   — громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України;

   — громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

   Робота центру знаходиться на постійному контролі у членів виконавчого комітету міської ради. З 2013 року у нас створено реєстр мешканців територіальної громади, які потребують сторонньої допомоги, і він постійно обновлюється. На території міста працює 14 соціальних працівника, які надають допомогу вдома. За рік вони обслужили 176 осіб, це — по 12 осіб на кожного працівника», — сказала Катерина Єніна у своєму виступі.

   Заслухавши доповідь, члени виконкому прийняли рішення рекомендувати територіальному центру проводити спільно з міською радою благодійні акції за участю громадськості, приватних підприємців та релігійних конфесій, здійснювати координацію з волонтерськими загонами, що працюють на базі Красноградського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді щодо створення реєстру осіб, які потребують всебічної допомоги у вирішенні соціально-побутових питань тощо.

Залишити відповідь