Оновленому пам’ятному знаку чорнобильцям бути

   Протягом декількох місяців місцеві ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС стукали в усі двері: народного та обласного депутатів, керівників району, міста й різних установ, підприємств і організацій. У цьому році виповнюється 30-ліття з того страшного дня, коли сталася Чорнобильська катастрофа і їм би хотілося оновити пам’ятний знак своїм побратимам. З проханням надати фінансову підтримку вони і зверталися всюди. Одним із тих, хто відреагував на поклик про допомогу, стала Красноградська міська рада.

   Як відомо, у лютому на засіданні сесії органу місцевого самоврядування було прийнято Програму вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та заходів з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи. Вона передбачає надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок тієї трагедії на загальну суму 50 тисяч гривень.

   І ось з миру по нитці ліквідатори Красноградщини назбирали потрібні кошти. Саму скульптуру було замовлено раніше. А днями вже розпочато облаштування нового пам’ятного знаку, що знаходиться на алеї Героїв Чорнобильців.

Залишити відповідь