Конструктивний діалог міської влади та молоді

150420161   Зустріч мера Краснограда Володимира Максима з представниками студентського самоврядування відбулася чотирнадцятого квітня. Спілкування було жвавим та пізнавальним як для керівництва міста, так і для молоді. Володимир Максим розповів присутнім про всі ініціативи, які планується реалізувати на території Краснограда. Також він запропонував їм долучитися до вирішення питання, яке останніми днями непокоїть більшість городян: «Що з’явиться на Центральній площі замість пам’ятника В.І.Леніну?»

   — Не мовчіть. Ми хотіли б знати думку нашої молоді, адже ви — ті, кому тут жити та працювати, ті, хто своїми рішеннями та ініціативами творить майбутнє нашого міста, держави. Любити свою країни треба починати з малої батьківщини. Ви не маєте права бути байдужими до того, що відбувається навкруги, — закликав Володимир Іванович.

   Хлопці та дівчата відгукнулися на слова міського голови та озвучили свої пропозиції щодо облаштування Центральної площі. Один із варіантів озвучила студентка Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Вона запропонувала розмістити на площі скульптуру, яка зображала б щось близьке всім городянам — якийсь символ Краснограда. Що саме? Це питання потрібно винести на обговорення мешканців міста.

  Користуючись нагодою, студенти задавали міському голові питання, які їх дуже хвилювали. Це — і працевлаштування, і розміщення аптеки «на низовці» та інші.

  Перед студентами також виступили секретар міської ради Катерина Єніна та Володимир Зібаров — який є яскравим представником активної молоді. За його участі цього року для участі в конкурсі «Разом у майбутнє» було розроблено 3 міні-проекти щодо облаштування історичної пам’ятки Краснограда Більовської фортеці та покращення спортивної інфраструктури міста.

150420162   150420163

Залишити відповідь