Цікава пропозиція для юристів

   Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 рокув усіх регіонах України.

   Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

   Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

   У Харківської області бюробудуть утворені у: Балаклійському, Барвінківському, Близнюківському, Борівському, Валківському, Великобурлуцькому, Вовчанському, Дергачівському, Дворічанському, Зачепилівському, Зміївському, Золочівському, Ізюмському, Кегечівському, Коломацькому, Красноградському, Краснокутському, Куп’янському, Нововодолазькому, Первомайькому, Печенізькому, Сахновщинському, Шевченківському районах, м. Люботин, м. Мерефа.

   Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсіта заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті:www.legalaid-jobs.in.ua

   Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

   Додаткова інформація за телефоном: 057 -343-70-53 з 10.00 год. – 17.00 год.

   Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

Залишити відповідь