День відкритих дверей

200420161   З метою профорієнтаційної роботи 19 квітня 2016 року Красноградський професійний ліцей гостинно відкрив свої двері для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл не тільки нашого, а й сусідніх районів. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені виставки творчих доробок учнів та інформація про професії, яких навчають в навчальному закладі. Була організована і екскурсія, під час якої можна було оглянути ліцей, так би мовити, з середини, ознайомитися з умовами навчання.

   У цей день до закладу прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

   Колектив та студенти ліцею постаралися якнайкраще презентувати свій заклад. Гостей завітало багато, всіх зустріли з радістю. Серед них був і міський голова Володимир Максим, який побажав майбутнім випускникам удачі та зазначив, що до обрання професії потрібно підходити дуже відповідально, адже від цього рішення залежатиме майбутнє.

200420162   200420163

Leave a Comment