Дім, де живе книга

250420161 1   На засіданні сесії Красноградської міської ради, що відбулося 22 квітня 2016 року, депутати заслухали звіт про виконання Програми «Бібліотека» за 2011-2015 роки. З доповіддю виступила Світлана Шуняєва — бібліотекар міської бібліотеки.

   Вона розповіла присутнім про те пріоритетні напрямки роботи закладу та досягнути результати діяльності за п’ять років.

   За цей період записано та перереєстровано 3859 користувачів, які відвідали бібліотеку 29839 разів і взяли 76779 книжкових та періодичних видань; видано 24872 бібліографічні довідки; проведено 119 масових заходів, які відвідало понад 4 тисячі містян.

   За словами Світлани Шуняєвої, у міській бібліотеці організовано виставку малюнків під назвою «Моє місто», а також для самих маленьких відвідувачів оформлено куточок читача під назвою «Країна дитинства», де вони можуть провести вільний час з олівцями і книжками-розмальовками. У закладі є постійно діючі книжкові експозиції: «Україно! Мій коханий краю», «Прикрась свій дім», «Місто ремесел», «Краще місто на землі», «Нові надходження», «Письменники-земляки». Тут можна знайти літературу на будь-який смак, яка дасть можливість навчитися шити, в’язати і вишивати, робити об’ємні фігурки людей і тварин з паперу та бісеру, чудові вироби з макаронів, квіти з дроту, освоїти техніку декупажу, зробити своїми руками оригінальне і зручне взуття, а також незвичайні картини і панно з крупи і насіння рослин тощо.

   Постійно ведеться роботи з поповнення бібліотечного фонду художніми виданнями, які користуються найбільшим попитом у читачів. З цією метою запроваджено постійну акцію «Подаруй бібліотеці книгу» (яка діє у закладі з 2012 року). Таким чином за п’ять років фонд вдалося поповнити на 1657 книг. З відділу комплектування районної бібліотеки міська бібліотека за цей час отримала 240 книг.

   А ще у 2013 році заклад виграв Технологічний проект «Бібліоміст» в рамках конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Завдяки цій програмі міська бібліотека перетворилась в центр суспільного життя, де люди можуть отримати доступ до необхідної інформації в електронному вигляді, а також розраховувати на допомогу кваліфікованого бібліотечного фахівця.

   Фінансування програми склало близько 400 тисяч гривень.

Залишити відповідь