Ініціатива заслуговує на підтримку

250420164   Цього року для участі у конкурсі Харківської обласної ради «Разом в майбутнє» було направлено 31 міні-проект, покликаний сприяти розвиткові громади Краснограда.

   Наразі переможцями стали лише шість з них. Та у міській раді вирішили, що уваги та підтримки заслуговують й інші. Тому було вирішено започаткувати проведення міського конкурсу міні-проектів розвитку територіальної громади «Добробут міста». Його Положення, уже затверджене депутатами, дозволяє взяти в ньому участь тим, кому не пощастило в області.

   «Організація такого конкурсу покликана зацікавити громаду брати участь у розбудові та розвиткові міста. Красноградці повинні знати, що їхні намагання змінити свою малу батьківщину на краще — оцінені. Ті міні-проекти, які не перемогли у конкурсі Харківської обласної ради «Разом в майбутнє», все ж таки можуть бути реалізовані.

   Велике прохання до містян — пробуйте, не залишайтесь байдужими. Не обов’язково відразу націлюватися на проект ціною у 200 тисяч (саме такий загальний обсяг фінансування міні-проектів відповідно до Положення). Починати можна з чогось меншого», — сказав міський голова Володимир Максим, коментуючи це питання за засіданні сесії міської ради.

Залишити відповідь