Привітав із призначенням та пообіцяв всіляку підтримку

040520161   Не дивлячись на те, що 2 травня був вихідний, та Велика зала Будинку рад не пустувала. Там зібралися керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, підприємств, організацій та установ району, підприємці, громадськість. Приводом для цього стала подія, якої Красноградщина чекала більше року — призначення нового голови районної державної адміністрації. Ним став наш земляк Євген Андрійович Третяков.

   Активу району його представив заступник голови обласної держадміністрації Євгеній Шахненко. Він зачитав присутнім розпорядження Президента України Петра Порошенка, відповідно до якого очільником Красноградської райдержадміністрації призначено Є. А. Третякова.

   Далі були вітання та квіти. Серед тих, хто поздоровив Євгена Третякова із тим, що йому довірено керування районом, був і міський голова Володимир Максим. Він пообіцяв новопризначеному очільнику всіляку підтримку у його починаннях та діях, спрямованих на розвиток та процвітання громади. «Ви цілком можете покластися на мене та весь депутатський корпус міської ради», — запевнив Євгена Третякова Володимир Максим.

040520162  040520163

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту