Вшанували тих, хто не шкодував життя, щоб ми жили щасливо

060520161   Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги! Та заходи з цієї нагоди проходить не лише цього дня. Один з них відбувся у п’ятницю, 6 травня, у Красноградському краєзнавчому музеї імені П.Д.Мартиновича.

   Серед запрошених на захід — учасники бойових дій та ветерани війни, керівництво міста й району, студентство, громадськість.

   «Важко знайти слова, щоб передати всю нашу вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство.

   Ми у вічному боргу перед учасниками бойових дій та ветеранами за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, які вони проявили в боях за рідний край. Наш обов’язок — бути гідними їхнього великого подвигу», — сказав міський голова Володимир Максим, звертаючись до присутніх у залі.

060520162   060520163

Залишити відповідь