Вклонились низько, всім, хто не прийшов з війни

100520167   Керівництво міста та району, ветерани війни та учасники бойових дій, працівники підприємств, установ й організацій, студентська молодь, представники духовенства, небайдужі красноградці. Всі вони зібралися 9 травня біля меморіального комплексу «Братські могили», щоб вкотре висловити слова щирої вдячності тим, хто в роки Другої світової війни самовіддано захищав рідну землю, а також тим, хто забезпечував їм надійний тил.

   До присутніх на мітингу зі словами привітань звернулися голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, мер міста Володимир Максим та помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Андрій Мужевський, голова Красноградської районної організації ветеранів України Василь Кривобок. Всі вони у своїх виступах зверталися, насамперед, до тих героїв, які ціною власного життя та здоров’я здобували Перемогу. Володимир Максим, зокрема, сказав: «Ми у вічному боргу перед ветеранами війни, учасниками бойових дій. Завдяки саме їх героїзму ми всі отримали право на життя. Завдяки їм наша Батьківщина та і увесь світ мають шанс на процвітаюче майбутнє. І тепер уже від нас залежить чи скористаємося ми цим шансом.

   Такі знайомі нам з дитинства слова побажань «Мирного неба», які для вас, шановні визволителі, найдорожчі за все. Зараз, коли на сході нашої країни тривають бої за незалежність та суверенітет України, набули особливого змісту. Ви нам подарували право жити у вільні країні і ми прикладемо всіх зусиль, щоб бойові дії на теренах нашої держави закінчилися і більше ніколи не повторилися. Це наш обов’язок».

   Пам’ять тих, хто віддав своє життя за визволення рідного краю, увійшовши в безсмертя, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни красноградці вшанували хвилиною мовчання. А настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай відслужив за загиблими панахиду.

    Ще одним проявом поваги та шани стало покладання квітів до меморіального комплексу «Братські могили».

100520168   100520169

  1005201610

Leave a Comment