Вічна пам’ять тим, хто загинув! Слава тим, хто дійшов до Перемоги!

100520162   В Україні і світі в неділю, 8 травня, відзначали День пам’яті і примирення, присвячений жертвам Другої світової війни 1939-1945 років.

   Для нас це відносно нове свято, яке було встановлене Верховною Радою лише в минулому році. Цей день присвячений пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, — усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

   З метою вшанування всіх цих людей у районному Будинку культури 8 травня було проведено тематичних захід «Ніколи знову». Слова вдячності ветеранам війни та учасникам бойових дій висловили голова Красноградської районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, учасник антитерористичної операції на сході нашої країни Віталій Сіладі.

   «Зустрічаючись з ветеранами добре розумієш, до День Перемоги, який ми святкуємо 9 травня, для є найголовнішим і житті. Згадуючи події більше, ніж 70-річної давнини, вони завжди плачуть. Це сльози і горя, і радості одночасно. Горя — через те, що їм довелося пережити, радості — за те, що вони здобули для всіх нас Перемогу та залишилися живими.

   Ми маємо бути гідними тих, хто дав нам шанс на життя», — сказав Володимир Максим у своєму виступі.

   Присутні у залі вшанували світлу пам’ять воїнів, які загинули на полях жорстокої війни, а також фронтовиків і ветеранів війни, які не дожили до сьогоднішнього дня, хвилиною мовчання. На честь тих, хто не повернувся з поля бою, також було покладено квіти до меморіального комплексу «Братські могили».

Leave a Comment