Жоден не залишився без уваги

100520161   Напередодні Дня Перемоги представники Красноградської міської ради відвідали та привітали ветеранів війни, учасників бойових дій та їхніх вдів зі світлим святом.

   «Зараз на території міста проживає лише 15 учасників бойових дій. Решта уже відійшла у вічність. Мине ще кілька років і не залишиться серед нас більше тих героїв, які здобували перемогу у Другій світовій війні. Тому таким важливим і цінним є кожен день, який вони знаходяться поруч. Ветерани заслуговують на те, щоб ми про них піклувалися та пам’ятали. Їм дорогий будь-який прояв уваги, тому ми всі разом вирішили відвідати їх у ці святкові дні, сказати їм слова вдячності та привітань», — говорить міський голова Володимир Максим.

   У декого він побував особисто, до когось за його доручення завітали депутати міської ради та їхні помічники. Та жоден ветеран не залишився без уваги.

   Подружжя Оніщенків, радо вітаючи у своїй оселі міського голову, подякували йому за увагу і побажали й надалі так самовіддано опікуватися проблемами цієї категорії населення.

Leave a Comment