Красноградщина вшанувала талановиту та обдаровану молодь району

160520162   Днями зала районного Будинку культури була осяяна посмішками учнів та вихованців навчальних закладів району, адже тут проходило свято «Запали свою зірку. Присутніх переповнювали хвилюючі та радісні почуття, адже всі прийшли привітати талановиту та обдаровану молодь — тих, хто успішно підкорював цього навчального року інтелектуальні, творчі та спортивні вершини.

   Гордість за молоду творчу еліту району прийшли розділити голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, Красноградський міський голова Володимир Максим, секретар міської ради Катерина Єніна, начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова та інші. Вони вручили юним обдаруванням нагороди та привітали із досягненнями. Нагородження відбувалося у таких номінаціях: «Гордість Красноградщини», «Інтелект року», «Відданість команді», «Творча особистість року» та «Юний науковець року».

   «Обдаровані діти – то краса і гордість України. А досягнення вершини успіху насамперед залежить від працьовитості, старанності та наполегливості. Ви вкотре довели, що наш край багатий на обдарованих і талановитих дітей. Впродовж року, що минув, на Красноградському небосхилі засвітилися нові й яскраво розгорілися вже сяючі зірочки», — сказав Володимир Максим, звертаючись до юнаків та дівчат, яких зібрало разом це свято.

160520163   160520164

Залишити відповідь